Kvalitní kuchyně na míru přímo od výrobce

Kuchyňská linka patří k nejdůležitějším částem každého bydlení. Právě v kuchyni trávíme spoustu času, a to jak při samotné přípravě pokrmů, tak třeba i při posezení s rodinou a přáteli. Pokud plánujete pořízení nové linky a chcete naplno využít potenciálu kuchyně, musíte se rozhodnout pro pořízení kuchyně na míru. Vyhnete se tak kompromisům, které by vás jinak čekaly. Apelujte přitom na kvalitu materiálu, technickou dokonalost a perfektní rozestavení jednotlivých částí. Firma Hon a.s., působící na trhu přes 90 let, patří k největším výrobcům nábytku v ČR a k dokonalé kuchyni dopomůže i vám.

Kuchyňské linky, HON a.s.

Kuchyňské studio v Ostravě

Rodinná firma Hon a.s. vyrábí kuchyně v provozech v Opavě a Skřipově, přičemž využívá nejmodernější technologie, které se spolupodílí na perfektním a kvalitním výsledku. Kuchyňské studio společnosti naleznete v Opavě a v Ostravě. Přinesete-li si s sebou do studia také rozměry vaší kuchyně, na místě vám zaměstnanci vytvoří barevnou studii a po domluvě také 3D grafický návrh.

Návrh a výroba kuchyňské linky tak bude vycházet z konkrétních požadavků i odborných znalostí profesionálů. Po návrhu bude provedena samotná výroba a vy získáte vysoce kvalitní kuchyňskou linku přímo od výrobce. Před přípravou instalace si také připravte instalační plán s rozvržením požadovaných instalací. I s jeho návrhem vám kuchyňské studio rádo pomůže.

Výběr barevných kombinací, doplňků i materiálu přímo v kuchyňském studiu


Od návrhu po realizaci

Společnost zajistí kompletní realizaci kuchyně na míru. V prostorách kuchyňského studia vám bude předvedeno modelové řešení pomocí stavebnicového systému, stejně tak jako výběr konkrétních doplňků a jejich technické řešení. Po návrhu barevného provedení a detailů se dozvíte i reálný návrh ceny.

Pokud se společnými silami dohodnete a vyberete ideální kuchyňskou linku do vaší kuchyně, bude provedeno zaměření přímo u vás. Následovat bude samotný výrobní proces kuchyňské linky, po kterém vyškolení zaměstnanci provedou samotnou její dopravu a kompletní montáž.

Využijte maximálně potenciálu vašich prostor, pořiďte si kuchyň na míru přímo od výrobce


Dodavatelé dílčích komponentů

Základem úspěchu při výrobě vysoce kvalitních kuchyňských linek na míru je využití kvalitních dílčích komponentů. Společnost Hon a.s. spolupracuje s řadou významných špičkových dodavatelů. Součástí vaší kuchyně tak může být kvalitní kování Blum, elektrospotřebiče, sporáky ad. firem Bosch, Gorenje nebo Siemens, dřezy a baterie Franke či dvířka z dílny Trachea. Firmy volí vždy jakostní spolehlivé komponenty, na kterých rozhodně nešetří.

Více než devadesátileté zkušenosti rodinné firmy jsou zřetelné jak v přístupu k zákazníkům, tak v samotném technologickém procesu. Společnost se navíc pyšní držením certifikátů norem ISO 9001, tj. systému managementu jakosti, a ISO 14000, tj. managementu životního prostředí. Tím tak jen potvrzuje své pevné místo na trhu a správný přístup.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hon-kuchyne.cz

Vydáno 29.01.2016
800 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Kuchyňské studio v Ostravě nabízí kompletní kuchyně na klíč
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HON-KUCHYNĚ studio Ostrava Zakázková výroba kuchyní
WEBOVÁ STRÁNKA
HON-KUCHYNĚ studio Ostrava
www.hon-kuchyne.cz
Adresa

Adresa

Vřesinská 75/22
Ostrava - Poruba 708 00

kuchyne.ostrava@hon.cz
+420 727 947 381


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha