Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev

Hledáte ideální střešní krytinu, která bude skvěle vypadat a současně nebude příliš drahá? Společnost KLEMPOS vám nabízí spoustu řešení. Nabízíme vám plechové střešní krytiny nejrůznějších typů, barevných odstínů a provedení v té nejvyšší kvalitě. Stačí si tak jen vybrat střechu, která se vám líbí a my se postaráme o vše ostatní.

Plechové střechy, KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.

Střešní krytiny z kvalitních materiálů

Ve společnosti KLEMPOS věříme, že pouze kvalitní a osvědčené materiály mají v oblasti střešních krytin budoucnost, proto vám nabízíme jen kvalitní střešní krytiny od osvědčených českých a zahraničních výrobců. V naší nabídce, vedle tradičních pálených a betonových krytin, najdete široké spektrum plechových střech od firem Lindab, Prefa, Satjam, RUKKI a mnoho dalších.


Plechové střešní krytiny jsou lehké a odolné

Ptáte se, proč zvolit právě plechové střešní krytiny? Důvodů je hned několik. Hlavní výhodou plechové krytiny je její lehkost. Plechové krytiny zatěžují střešní konstrukci mnohonásobně méně než klasické střešní tašky a jsou tak vhodné i pro rekonstrukce starších objektů. Plechové střechy nabízí celou řadu možností a povrchových úprav. Nemusíte se tak bát, že bude vaše plechová střecha nudná a nezajímavá. I plechové střechy vypadají skvěle.

Plechové střešní krytiny nabízí celou řadu výhod


Povrchové úpravy plechových střech

Nejrozšířenější povrchovou úpravou, užívanou pro plechové střechy, je jednoznačně žárově pozinkovaná ocel s barevnou ochrannou povrchovou vrstvou. Plech je povrchově upraven lakem, je možné vybírat z provedení lesk a mat. Zákazník si navíc může vybrat z celé škály barevných odstínů. V naší nabídce dále naleznete plechové střešní krytiny z hliníku, nerezové oceli nebo velmi odolný titanzinek. Nedílnou součástí naší nabídky jsou také střechy z měděného plechu, které jsou známé svou dlouhověkostí.

Pozinkované plechové střechy v nejrůznějších barevných odstínech.


Kompletní střešní systém

Ve společnosti KLEMPOS najdete vše pod jednou střechou. Nabízíme vám okapové systémy v různých barevných provedení od předních výrobců na trhu. U nás samozřejmě najdete okapový systém v mědi, titanu a hliníku. To vše pro Vás vyrobíme na míru a přivezeme na Váš dům.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.klempos.cz/

Vydáno 19.01.2016
245 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hrotový systém proti ptákům

Hrotový systém proti ptákům
Už máte dost létajících stvoření, která sedají všude, kam se dá? Obzvláště pak na střechy budov, na římsy, parapety a podobně? Řešením je hrotový systém, který může být v provedení ohebném i neohebném.

CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu

CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu
Hledáte vhodnou střešní krytinu na svůj dům? Krytinu, u které si budete moci být jistí původem a kvalitou materiálu? V tom případě si vyberte ze sortimentu společnosti KLEMPOS – STŘECHY s.r.o. Zajišťujeme kompletní dodávky střech a navíc máme vlastní značku střešní krytiny CLARA, u které ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
www.klempos.cz
Adresa

Adresa

Březolupy 109
Březolupy 687 13

obchod@klempos.cz
+420 777 580 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha