Eshop s prracovními oděvy - softshellové, fleecové bundy, vesty, mikiny

ŘEMPO VEGA, s.r.o. Potřeby pro řemeslníky, dům, zahradu

Eshop s prracovními oděvy - softshellové, fleecové bundy, vesty, mikiny

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!

Pracovní bundy - ŘEMPO - VEGA

Pracovní oděvy běžné i na zakázku

Prakticky při provozování jakékoli pracovní činnosti kromě čistě kancelářské práce přichází na řadu vhodné pracovní oblečení. Pracovní oděvy využívají nejen manuálně pracující lidé dělnických profesí či zahradníci, ale také doktoři či hasiči a v tomto výčtu bychom mohli libovolně dlouho pokračovat. Protože víme, jak jsou vhodné pracovní oděvy důležité, nabízíme na našem e-shopu pracovní oděvy a pracovní obuv pro svářeče, horníky, pracovníky průmyslu, pracovníky gastronomických provozů i zdravotníky a laboranty. Kromě kvalitních montérek u nás ale najdete celou řadu pracovních oděvů, které je možné využívat i ve volném čase, jako jsou softshellové bundy a vesty, fleecové mikiny nebo reflexní pracovní oděvy pro sport.
Vedle sériově vyráběných pracovních oděvů se ŘEMPO VEGA orientuje také na jejich zakázkovou výrobu, a to buď podle našich vlastních vzorů, nebo přímo podle požadavků zákazníka. Díky dlouhodobým zkušenostem na poli pracovních oděvů nabízíme také odborné poradenství.

Pracovní oděvy


Potisky a výšivky nejen na pracovní oděvy

Celou řadu zboží, které ŘEMPO VEGA nabízí, pro vás také speciálně na přání potiskneme nebo opatříme například firemní nášivkou. Možnosti potisku a výšivek naši zákazníci často využívají například pro označení firemních pracovních oděvů, které pak mohou snadno a dlouhodobě sloužit zároveň jako viditelná reklama. Vaše logo zhotovíme na pracovní oděvy či jiné produkty podle vašeho návrhu, nebo doneseného vzorku.


Ochranné pracovní pomůcky

Dlouhodobě se v ŘEMPO - VEGA zabýváme také odvětvím, které s pracovními oděvy úzce souvisí - řeč není o ničem jiném než o ochranných pracovních pomůckách. Ochranné pracovní pomůcky dodáváme pro pracovníky ve stavebnictví a zemědělství, ale také třeba v potravinářství. Konkrétně se jedná o produkty, jako jsou pracovní rukavice, respirátory, pracovní brýle, přilby a podobně. Do kategorie ochranných pracovních pomůcek pak spadají také všemožné zvedací prostředky, vázací prostředky nebo značení pro bezpečnost práce.


Úklidové a čisticí prostředky na každé pracoviště

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky však nejsou zdaleka vše, co ve svém sortimentu ŘEMPO - VEGA nabízí. Při práci se snad žádný provoz neobejde bez více či méně specializovaných prostředků pro úklid a hygienu. Najdete u nás proto veškeré čisticí prostředky, drogerii, průmyslovou chemii a třeba i dávkovače mýdla či papírové ubrousky.

Prodejna ŘEMPO - VEGA se nachází na adrese Skopalíkova 2354/47A v Kroměříži. Otevřeno máme v pracovní dny dokonce již od půl sedmé ráno! Velmi pohodlně a jednoduše však můžete nejen pracovní oděvy nebo čisticí prostředky nakoupit prostřednictvím rozsáhlého e-shopu na webových stránkách společnosti.

ŘEMPO - VEGA v Kroměříži má i svůj e-shop


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rempo-vega.cz

Vydáno 13.06.2014
1129 Zhlédnutí
Topováno 29.07.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ŘEMPO VEGA, s.r.o. Potřeby pro řemeslníky, dům, zahradu
WEBOVÁ STRÁNKA
ŘEMPO VEGA, s.r.o.
www.rempo-vega.cz
Adresa

Adresa

Skopalíkova 2354/47A
Kroměříž 767 01

obchod@rempo-vega.cz
+420 573 312 014


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha