Bezpečnostní dveře a zařízení – zabezpečení domů, bytů i komerčních prostor a průmyslových objektů

Ochrana osob a majetku patří mezi velmi důležité oblasti, které není radno podceňovat v soukromé ani komerční sféře. Bezpečnostní dveře, pokladničky, trezory, elektronické zabezpečení (kamery, poplašné zařízení ad.). To vše jsou prvky, které nám dopomohou k zajištění bezpečnosti osob i majetku a zabrání vniknutí cizím osobám do prostorů nejrůznějšího charakteru.

Bezpečnostní zařízení, elektronické zabezpečení

Bezpečnostní dveře a zámky jako základ zabezpečení domů a bytů

Nejjednodušší způsob zabezpečení domu a bytu tkví v instalaci bezpečnostních dveří a zámků. Společnost Tresys s.r.o. je významným dodavatelem bezpečnostních zařízení, nabízí také různé typy bezpečnostních dveří, které odpovídají nejpřísnějším požadavkům z hlediska bezpečnosti.

Pokud hledáte ideální způsob zabezpečení vašeho domu či bytu, obraťte se na zmíněnou společnost, která vám doporučí ideální postup. Podle požadovaných kritérií dodá odpovídající bezpečnostní, ale také protipožární dveře, a to včetně atypických druhů. Nedílnou součástí dobře zabezpečených dveří je také kvalitní zámková vložka. Vyberte si z široké nabídky velmi kvalitních vložek a příslušenství s vysokou mírou ochrany.

Bezpečnostní zařízení pro ochranu domů, bytů a dalších prostor


Ochrana majetku

Kromě celkového zabezpečení domu či bytu je třeba zajistit kvalitní ochranu zvláště cenného majetku. Pro takové případy nabízí společnost Tresys s.r.o. řadu kvalitních pokladniček, sejfů a osobních trezorů nejrůznějších velikostí s různou mírou zabezpečení. Vlastníte zbraň? Ostražitost a důraz na kvalitní zabezpečení je na místě i v tomto případě. I na držitele zbraní zmíněná společnost myslí a nabízí různé typy kvalitních odolných trezorů, které jsou přímo určené pro skladování zbraní a nábojů.

Bezpečnostní dveře, vložky, trezory, elektronické systémy. To je jen část nabídky firmy Tresys


Elektronické zabezpečení

Moderní technologie se hojně využívají i v oblasti zabezpečení domů, bytů, komerčních prostor a průmyslových objektů. Není tak překvapením, že v nabídce společnosti naleznete i řadu elektronického zabezpečení. Ať už hledáte kvalitní kamerový systém, poplašné zařízení či jiný typ elektronického zabezpečení, opět se obraťte na společnost Tresys s.r.o., která vám při konkrétní realizaci bezpečnostního systému poradí a doporučí ideální řešení.

Činnost společnosti Tresys s.r.o. nespočívá jen v samotném prodeji bezpečnostních zařízení. Důležitou a často vychvalovanou službou je poradenská činnost. Společnost disponuje řadou profesionálů v oblasti bezpečnosti, kteří doporučí ideální realizaci bezpečnostního zařízení a vyberou správný druh ochrany. Na nabízené produkty je poskytována záruka v rozsahu 2 až 5 let, v průběhu provozu je navíc zajištěn záruční a pozáruční 24 hodinový servis.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tresys.cz

Vydáno 03.02.2016
233 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zabezpečovací systémy Znojmo

Zabezpečovací systémy Znojmo
Bojíte se o vlastní bezpečí i při sebemenším náznaku rizika nebo obtíží? Nemusíte se ničeho obávat, rozhodně nejste paranoidní. Je dobře, že svůj domov nebo i sebe chcete chránit právě před obávaným nebezpečím, které na nás v dnešním světě bohužel často číhá z každé strany. Proto Vám firma TRESYS ...
PODSTRÁNKY

Kamerové systémy

Kamerové systémy
Zabezpečení objektů monitorováním pomocí kamerových systémů (CCTV)

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení
Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) pro všechny typy objektů

Mechanické zabezpečení

Mechanické zabezpečení
Mechanické zabezpečení objektů – bezpečnostní dveře, závory, zámky, klíčové systémy
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRESYS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRESYS s.r.o.
www.tresys.cz
Adresa

Adresa

17.listopadu 12
Znojmo 669 02

info@tresys.cz
+420 777 840 928


Najdete nás také zde:

ARES
captcha