Sport, oslavy i ubytování. To je Sportcentrum Rockhill Dačice

Zajímavé propojení sportu a zábavy nabízí Sportcentrum Rockhill v jihočeských Dačicích. Je to místo pro pořádání oslav, svateb, večírků, sportovních akcí, ale i školicí středisko. Výhodou jsou příznivé ceny, široká nabídka služeb, ale i příjemné nekuřácké prostředí vzdálené jen pět minut pěší chůze z centra Dačic.

St mont - školící středisko, svatby i oslavy

Dačice mají své místo pro oslavy, rauty i svatby

Hledáte místo, kde uspořádat jakoukoliv oslavu, večírek, raut, hostinu, firemní akci nebo školení? Jako ideální řešení se nabízí stylový bar s příjemným posezením v dačickém Sportcentru Rockhill, kam se vejde až sto osob. V letních měsících lze využít i krytou zahrádku pro šedesát osob, kde je možnost pronajmutí venkovního grilu.

Součástí baru je i velkoplošná projekce umožňující přenos nejen sportovních utkání. Počítá se i s těmi nejmenšími, zabavit se mohou v dětském koutku, v létě je pro ně připraveno i venkovní hřiště s pískovištěm. Samozřejmostí je příjemná obsluha a spousta dobrého pití v příjemném a pohodovém prostředí.

Místo pro oslavy i večírky


Restaurace pro náročné hosty

V restauraci nacházející se v areálu Sportcentra Rockhill Dačice si na své si přijdou jak milovníci nevšedních chutí, tak i vyznavači klasické kuchyně. Na výběr tu jsou polévky, nejrůznější pokrmy a speciality. V nabídce je i dvacet druhů pizz přímo z pece, čerstvě připravené sushi a saláty, nechybí ani dezerty.

Restaurace se tak doslova nabízí jako skvělé místo pro pořádání rautů, školení, firemních i soukromých večírků, svatebních a jiných hostin a podobně. Několikrát ročně se zde koná také grilování s živou hudbou.

Česká i zahraniční kuchyně


Ubytování i sportovní vyžití

Součástí centra je také penzion s nejlevnějším ubytováním své kategorie v Dačicích. Všech osm pokojů s celkem čtyřiadvaceti lůžky mají vlastní sociální zařízení, televizi i připojení k internetu.

Jak už název vypovídá, Sportcentrum Rockhill je místem i pro sportovní vyžití. Nachází se zde jediný squashový kurt v Dačicích a bowlingové dráhy. K dispozici tu je rovněž tělocvična, kterou si může kdokoli pronajmout. Konají se zde i hodiny cvičení pro veřejnost, na kterých si příchozí mohou zacvičit například jógu, tai chi, fitbox, spinning, TRX, bosu a další.

Ubytování i sportVydáno 25.01.2016
122 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sportcentrum Rockhill – sport, ubytování, wellness i zábava pod jednou střechou

Sportcentrum Rockhill – sport, ubytování, wellness i zábava pod jednou střechou
Spojit sportovní vyžití, možnost ubytování, relaxace, dobrého jídla a pití a zábavy a vytvořit multifunkční nekuřácký komplex. To byly hlavní cíle při vytváření moderního objektu Sportcentrum Rockhill, který se nachází v jihočeských Dačičích v bezprostřední blízkosti města. Svou pestrou nabídkou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportcentrum na skále, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportcentrum na skále, s.r.o.
www.sportcentrumnaskale.cz
Adresa

Adresa

Jemnická 305
Dačice 380 01

sportcentrumdacice@seznam.cz
+420 384 971 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha