Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.

Podlahy do obýváku Praha

Kterou pobočku společnosti Boma parket navštívit?

Podlahové studio v Nuslích je již třetí provozovnou Boma parketu. V čem se liší od těch ostatních? Zatímco prodejna v Praze 5 Radlicích je určena zejména pro blízké okolí, na Praze 10 Bohdalci můžete využít zázemí velkoskladu a okamžitě si odvést i velké množství Vámi vybrané podlahy. Např. u laminátových podlah Egger jsou skladem k okamžitému odběru prakticky všechny dekory. Pokud ale chcete skutečně nerušený výběr nové podlahy, doporučujeme navštívit podlahové studio v Nuslích.

Prodejny a velkoobchod podlah Boma Parket


Podlahové studio Praha 4 Nusle

V moderním, prostorném prostředí se Vám vyškolený personál budě věnovat tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Abyste měli jistotu 100% pozornosti, můžete se v případě zájmu telefonicky domluvit na přesném času Vaší návštěvy. Otevřeno je pro Vás v pracovní dny od 10 do 18 h, a pokud chcete mít opravdu klid na výběr, můžete přijít také v sobotu mezi 9 a 13 h. Nemusíte se bát ani večerních hodin, zvláště v zimním období, neboť studio je vybaveno speciálním osvětlením, ve kterém všechny dekory na vybíraných podlahách uvidíte jako za bílého dne!


Poradenství a služby

Velkou výhodou jsou poradenské služby, které společnost Boma parket nabízí. Před jeho návštěvou prakticky vůbec nemusíte vědět, jaký typ podlahy sháníte. Stačí, když řeknete, zda bude podlaha v obývacím pokoji, kuchyni, pracovně, kanceláři nebo jiné místnosti a jaká je zhruba Vaše představa. Zda chcete podlahu spíše moderní či tradičního vzhledu. Personál studia už Vás výběrem podlahy provede. Vysvětlí Vám výhody jednotlivých typů podlah, kdy zvolit dřevěnou podlahu, kdy laminátovou, vinylovou nebo zda se nespolehnout na tradiční masivní parkety. Ihned budete moct vybírat také ze široké škály vzorů. Následně si můžete nechat zajistit také odbornou pokládku Vámi vybrané podlahy.

Dosti už ale slov - přijďte se osobně přesvědčit do podlahového studia společnosti Boma parket s.r. o. na adresu V Horkách 21, Praha 4!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bomaparket.cz/

Vydáno 25.01.2016
803 Zhlédnutí
Topováno 18.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahové studio Praha 4 společnosti BOMA PARKET v soutěži Interiér roku

Podlahové studio Praha 4 společnosti BOMA PARKET v soutěži Interiér roku
Širokou nabídkou podlah všeho druhu se zázemím velkoobchodu disponuje podlahové studio společnosti BOMA PARKET na Praze 4-Nuslích. Ničím nerušený výběr podlah, unikátně také dřevěných od českého výrobce ESCO Podlahy, si můžete užít v jeho moderně zařízených prostorách. Letos se toto studio dokonce ...
PODSTRÁNKY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy
Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové, rigidní a PVC podlahy

Vinylové, rigidní a PVC podlahy
Vinylové, rigid a PVC podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOMA PARKET s.r.o. Podlahové studio Praha 4 Nusle
WEBOVÁ STRÁNKA
BOMA PARKET s.r.o.
www.bomaparket.cz
Adresa

Adresa

V Horkách 21
Praha 4 140 00

nusle@bomaparket.cz
+420 244 401 806


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vinyl-rigid.euARES
captcha