Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Odolnost, výdrž a vysoká schopnost regenerace. To jsou výhody, které nabízí hybridní trávník od firmy EUROGREEN. Jak z názvu vyplývá, kombinuje dvě technologie, a tedy i jejich kvality. Hodí se pro namáhaná místa fotbalových či golfových hřišť.

hybridní trávník

Co je to hybridní trávník a jak vzniká

Hybridní trávník v sobě spojuje nejkvalitnější přírodní a umělý trávník. Nejdříve se moderní patentovanou technologií tkaní vytvoří umělý trávník. Do umělé rohože se následně zapracuje vegetační vrstva, v ní je poté vyseta vhodná travní směs. Na hřiště je možné hybridní trávník instalovat dvěma způsoby, které oba vedou ke stejnému výsledku, tedy ke kvalitnímu přírodnímu trávníku s výztuží.

Hybridní trávník


Hybridní trávník nabízí mnohé výhody

Hybridní trávník má vysokou schopnost regenerace a zachovává si vlastnosti přírodního trávníku i při velkém herním zatížení. Poskytuje vyšší herní kvalitu a díky kombinaci přírodních a umělých vláken je odolný proti zátěži.

Parametry a instalace hybridního trávníku


Skvělá alternativa pro golfová i fotbalová hřiště

Kombinace přírodního a umělého trávníku totiž poskytuje zdvojené vyztužení, a tím i vysokou míru možného zatížení herní plochy. To z hybridního trávníku firmy EUROGREEN dělá ideální alternativu zejména pro extrémně namáhané části fotbalových a golfových hřišť. Navíc jde o finančně výhodné řešení.

Výhody hybridního trávníkuVydáno 26.01.2016
1236 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště

Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště
Fotbalové branky jsou důležitou součástí mnohých sportovišť. Fotbal je totiž jedním z nejoblíbenějších sportů nejen dětí, ale i dospělých. Pro bezpečnou hru je však důležité, aby byly fotbalové branky stabilní, dobře ukotvené a spolehlivé. Naše společnost EUROGREEN CZ právě takové branky nabízí. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EUROGREEN CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EUROGREEN CZ s.r.o.
www.eurogreen.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Náměstí Jiřího 2
Jiřetín pod Jedlovou 407 56

david.mueller@eurogreen.cz
+420 736 473 463


Najdete nás také zde:

ARES
captcha