Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Platíte drahé účty za vytápění bytu či domu? Pomoci vám může firma Elstap, která u nás zastupuje dánský koncern DEVI. Poskytuje podlahové topení, které je spolehlivé, bezpečné, nenáročné na údržbu a zejména úsporné.

teplá dlažba pro vaše pohodlí a zdraví

Podlahové topení pro útulné bydlení

Příjemný pocit tepla od podlahy patří k útulnému bydlení. Účinná je například teplá dlažba, která se hodí zejména pro vlhké místnosti, například koupelny, využijete ji však i kdekoli jinde. Podlahové topení dlažbu navíc vysouší, čímž snižují riziko uklouznutí a úrazu.

Největší výhodou podlahového topení je beze sporu úspornost. Systém je regulován inteligentními termostaty, které poskytují teplo, když je zrovna potřeba. Šetří tak nejen energii, ale i vaše peníze.

Úsporné podlahové topení


Hodí se pro všechny typy podlah

Ať už potřebujete elektricky vytápět podlahu betonovou, laminátovou, dřevěnou či jinou, elektrické podlahové topení od firmy Elstap je řešením. Systém topných kabelů nebo rohoží lze totiž instalovat do všech druhů podlah. V interiéru navíc není vidět, tudíž nenarušuje jeho vzhled.

Pro všechny typy podlah


Materiál, služby i odborné rady

Kromě podlahového topení nabízíme také například vytápěné sušiče ručníků. Vyrábějí se v úpravě chromu, bílé nebo zlaté barvě, takže se hodí do každé koupelny či kuchyně. Jsou bezpečné a na dotek příjemně teplé. Nehrozí tak spálení, přitom zbaví ručníky nepříjemné vlhkosti.

Poskytujeme rovněž montáž a opravy elektroinstalací, prodej elektromateriálu a další, ale také odborné poradenství.

Nabídka materiálu a služebVydáno 26.01.2016
156 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

ELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu

ELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu
Toužíte po komfortním bydlení? Ke splnění snu vám může dopomoci podlahové vytápění, které zajistí rovnoměrnou příjemnou teplotu podlahy a navíc úsporu nákladů. Montáže podlahového vytápění zajišťuje firma ELSTAP, regionální zástupce dánského koncernu DEVI. Na českém trhu zajišťujeme nejen prodej, ...

Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.

Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.
Podlahové topení je oblíbeným způsobem vytápění domů i bytů, a to z celé řady důvodů. Někomu se líbí komfort a rovnoměrná teplota podlahy, jinému úspora provozních nákladů. Aby ale vaše podlahové vytápění pracovalo skutečně efektivně, je třeba nezapomínat na systémy regulace topení. Na ty ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELSTAP - Janovský Jan Termokabelové vytápění Most
WEBOVÁ STRÁNKA
ELSTAP - Janovský Jan
www.elstap.cz
Adresa

Adresa

Hořanská cesta 706
Most 434 01

janovsky@elstap.cz
+420 602 467 065


Najdete nás také zde:

ARES
captcha