Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy

Schopnosti firmy závisí na znalostech a schopnostech každého zaměstnance. Pomůže je obstarat česká společnost Gradua-CEGOS, která pořádá vzdělávací kurzy, semináře a školení v prezenční, distanční i kombinované podobě.

vzdělávací kurzy, semináře, e-learning

Z otevřených i zakázkových kurzů si vybere každý

Díky otevřeným kurzům poskytujeme vzdělání v nejrůznějších oborech. Otevřené kurzy a semináře se hodí pro všechny, jsou cenově dostupné a konají se několikrát do roka po celé České republice. Sestavíme také vzdělávací program vám přímo na míru. Zakázkové vzdělávací kurzy umožní přesné promítnutí firemních cílů do cílů vzdělávání a díky zaměření na firmu mohou být efektivnější.

Otevřené kurzy


Profesní vzdělávání zvýší schopnosti zaměstnance

Společnost Gradua nabízí také profesní vzdělávání, tedy neustálý rozvoj kompetencí. Dochází tím k prohlubování odborných znalostí a dovedností zaměstnance. Vzděláním se zvýší jeho efektivita, tudíž i výkon celé firmy.

Možnosti profesního vzdělávání


Efektivní výuka pomocí e-learningu

Kombinace pedagogických metod, psaných textů a interaktivních prvků. To je e-learning, který přispívá k efektivitě vzdělávání. Zaměstnancům umožní absolvovat školení přímo na svém počítači. Tím šetří čas studentů i prostředky zaměstnavatele.

Společnost Gradua nabízí širokou škálu e-learningových kurzů z nejrůznějších oborů. A bez problémů sestavíme e-learningový kurz i přímo na míru vašim potřebám.

Efektivní e-learinguVydáno 26.01.2016
87 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu
Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů
Kvalita firmy se odvíjí především od kvality zaměstnanců, kteří v ní pracují. Je proto velmi důležité nepodcenit pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců, s čímž vám může pomoci vzdělávací a poradenská společnost Gradua. Široký katalog kurzů dokáže uspokojit firmy z jakýchkoliv oborů.

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu
Vzdělávání zaměstnanců je nedílnou záležitostí každé fungující společnosti. Mít proškolený a vzdělaný personál je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. V dnešní době se při vzdělávání zaměstnanců stále častěji využívají moderní metody v čele s e-learningem. Tento trend je zřejmý především v ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Gradua-CEGOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Gradua-CEGOS, s.r.o.
www.gradua.cz
Adresa

Adresa

Karlovo náměstí 325/7
Praha 2 128 00

gradua@cegos.cz
+420 226 006 300


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha