Náhradní díly pro hydraulické jeřáby i nosiče kontejnerů - Praha

CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha

Náhradní díly pro hydraulické jeřáby i nosiče kontejnerů - Praha

CH + S SERVIS, s.r.o.
Servis hydraulických zařízení PrahaRozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Opravy zajistí CH + S servis

Hydraulická ruka, kontejnerová nástavba nebo hydraulické válce? To vše opravujeme ve společnosti CH + S servis. Již od roku 1999 vám nabízíme záruční i po záruční opravy hydraulických zařízení všeho druhu, jejich revize, montáže i prodej náhradních dílů. Ať už vás trápí nefunkční hydraulická ruka nebo hydraulické válce, neváhejte se na nás obrátit.

hydraulická ruka i hydraulické válce

Servis hydrauliky všeho druhu

Servis hydraulických zařízení má v naší společnosti dlouholetou tradici. Jsme vám schopni nabídnout preventivní revizi všech zařízení včetně vystavení dokladů, ale i odborné opravy. Co vám u nás opravíme? Servis zajistíme pro:

- Kontejnerové nástavby
- Nosiče kontejnerů
- Hydraulické nakládací jeřáby
- Odtahové plošiny - montážní plošiny
- Hydraulické ruky
- Hydraulické válce
- Rozvaděče
- Čerpadla

Opravíme hydraulické válce i další techniku


Hydraulická ruka, kontejnerová nástavba i potřebné příslušenství

Naším oborem jsou ale i montáže a prodej některé hydraulické techniky. Nabízíme náhradní díly, hydraulická čerpadla i hadice, kontejnery i potřebné příslušenství. To vše vám navíc rádi přimontujeme přímo na váš vůz, a to včetně potřebných úprav.

Sháníte i vy kvalitní hydraulické válce nebo příslušenství? Nebo vás zlobí rozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Obraťte se na CH + S servis. V opravách a montážích hydraulických zařízení se skutečně vyznáme.

Servis hydrauliky s tradicíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.chs-servis.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Servis a opravy včetně dodávky náhradních dílů pro taková zařízení jako jsou například kontejnerové nosiče, hydraulická čerpadla a podobně, musí pramenit od na slovo vzatých odborníků s dlouholetými zkušenostmi a dovednostmi. A tyto podmínky a mnohem víc splňuje firma CH+S SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze – Uhříněvsi.

Vydáno 20.12.2017
Komplexní servis hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů či hydraulických válců

Komplexní servis hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů či hydraulických válců

Nefungují vaše hydraulické jeřáby a hydraulické válce tak, jak mají? Potřebujete rychlý a spolehlivý servis nosiče kontejneru? Firma CH + S Servis je specialistou v oblasti hydraulických zařízení už od roku 1999 a pokud jde o opravy hydrauliky, můžete se na její zaměstnance vždy spolehnout. Na autorizovaném pracovišti se firma postará nejen o běžnou montáž a záruční a pozáruční opravy, ale i o dodávku náhradních dílů a revizní zkoušky.

Vydáno 08.02.2017Vydáno 26.01.2016
487 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2020