PROZNAK Praha, s.r.o.

Vydáno 14.06.2014
205 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2017

Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu

Vše, co je třeba pro správně vybavenou komunikaci najdete na internetovém e-shopu společnosti Proznak Praha. Ta vám nabízí dopravní značení, lanová svodidla, městský mobiliář a další vybavení komunikací. Jejich provozovny najdete v Praze, Kladně, Příbrami, Ostravě, Brně, Břeclavi a Třebíči.


Dopravní značení od A do Z

Společnost Proznak je už dlouho spolehlivým dodavatelem veškerého dopravního značení i lanových svodidel pro všechny typy komunikací. Celý jejich sortiment najdete na internetu, kde si jej můžete také zakoupit z pohodlí domova či kanceláře. Jejich nabídka zahrnuje svislé dopravní značky, vodorovné značení a jeho prvky, elektro příslušenství, oddělení a oplocení staveb, fotoluminiscenční značení a jiné.

Provizorní dopravní značení ihned k použití

Potřebujete dočasně označit opravované komunikace? Podívejte se na webové stránky společnosti Proznak do sekce provizorního dopravního značení. Najdete tam nejen dopravní značky, ale také kužely, semaforové soupravy, fólie pro provizorní vodorovné dopravní značení, výstražné pásky, atd. Veškerý sortiment je dodáván ve velmi krátkých termínech tak, abyste mohli i případné neočekávané problémy na komunikacích okamžitě označit a zamezit tak nehodám.

Lanová svodidla spolehlivě zabraňují ještě větším neštěstím

Tří nebo čtyřlanová svodidla od firmy Proznak absorbují náraz, minimalizují zranění i škody na vozidlech. Nejen, že lanová svodidla mají vysokou účinnost, ale také je pořídíte za nízký počáteční vklad. Navíc se téměř nemusíte starat o jejich údržbu a také jejich instalace trvá krátkou dobu. Velmi rychlá je i oprava poškozených svodidel po nárazu. Umístit je můžete do asfaltového i betonového povrchu či rostlého terénu. Lanová svodidla od společnosti Proznak jsou tedy výhodná a praktická ve všech ohledech.

Dopravní značení podle předpisů

Veškeré dopravní značení nabízené společností Proznak splňuje všechny potřebné normy a vyhlášky. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a potažené retroreflexní fólií v různých třídách reflexe. Dopravní značky nabízí firma Proznak v různých velikostních provedeních - ve zmenšené (50 cm), standardní (70 cm) či zvětšené (90 cm) variantě.

Fotoluminiscenční značení je ideální do uzavřených prostorů

Tunely, podchody i nadchody – veškeré uzavřené prostory a komunikace jsou perfektním místem pro použití fotoluminiscenčního značení, které umožňuje bezpečnou orientaci v mimořádných situacích, jako je například výpadek elektřiny, požár či hromadná dopravní nehoda. Díky tomuto dopravnímu značení lidé nachází správné cesty k únikovým a bezpečným zónám.

Společnost Proznak vám pomáhá udržet dopravní komunikace co nejbezpečnější.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.proznak.cz