Dopravní značení a lanová svodidla firmy Proznak ukážou tu správnou cestu

Vše, co je třeba pro správně vybavenou komunikaci najdete na internetovém e-shopu společnosti Proznak Praha. Ta vám nabízí dopravní značení, lanová svodidla, městský mobiliář a další vybavení komunikací. Jejich provozovny najdete v Praze, Kladně, Příbrami, Ostravě, Brně, Břeclavi a Třebíči.


Dopravní značení od A do Z

Společnost Proznak je už dlouho spolehlivým dodavatelem veškerého dopravního značení i lanových svodidel pro všechny typy komunikací. Celý jejich sortiment najdete na internetu, kde si jej můžete také zakoupit z pohodlí domova či kanceláře. Jejich nabídka zahrnuje svislé dopravní značky, vodorovné značení a jeho prvky, elektro příslušenství, oddělení a oplocení staveb, fotoluminiscenční značení a jiné.

Provizorní dopravní značení ihned k použití

Potřebujete dočasně označit opravované komunikace? Podívejte se na webové stránky společnosti Proznak do sekce provizorního dopravního značení. Najdete tam nejen dopravní značky, ale také kužely, semaforové soupravy, fólie pro provizorní vodorovné dopravní značení, výstražné pásky, atd. Veškerý sortiment je dodáván ve velmi krátkých termínech tak, abyste mohli i případné neočekávané problémy na komunikacích okamžitě označit a zamezit tak nehodám.

Lanová svodidla spolehlivě zabraňují ještě větším neštěstím

Tří nebo čtyřlanová svodidla od firmy Proznak absorbují náraz, minimalizují zranění i škody na vozidlech. Nejen, že lanová svodidla mají vysokou účinnost, ale také je pořídíte za nízký počáteční vklad. Navíc se téměř nemusíte starat o jejich údržbu a také jejich instalace trvá krátkou dobu. Velmi rychlá je i oprava poškozených svodidel po nárazu. Umístit je můžete do asfaltového i betonového povrchu či rostlého terénu. Lanová svodidla od společnosti Proznak jsou tedy výhodná a praktická ve všech ohledech.

Dopravní značení podle předpisů

Veškeré dopravní značení nabízené společností Proznak splňuje všechny potřebné normy a vyhlášky. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a potažené retroreflexní fólií v různých třídách reflexe. Dopravní značky nabízí firma Proznak v různých velikostních provedeních - ve zmenšené (50 cm), standardní (70 cm) či zvětšené (90 cm) variantě.

Fotoluminiscenční značení je ideální do uzavřených prostorů

Tunely, podchody i nadchody – veškeré uzavřené prostory a komunikace jsou perfektním místem pro použití fotoluminiscenčního značení, které umožňuje bezpečnou orientaci v mimořádných situacích, jako je například výpadek elektřiny, požár či hromadná dopravní nehoda. Díky tomuto dopravnímu značení lidé nachází správné cesty k únikovým a bezpečným zónám.

Společnost Proznak vám pomáhá udržet dopravní komunikace co nejbezpečnější.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.proznak.cz

Vydáno 14.06.2014
169 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PROZNAK Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

PROZNAK  Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě
Jak zajistit, aby silnice, dopravní stavby i menší cesty byly vždy bezpečné a přehledné? No přece pomocí kvalitního dopravního značení, které najdete u firmy PROZNAK Praha. Máme pro vás širokou nabídku dopravního značení, ale i lanová svodidla a další příslušenství, které využijete při stavbě ...

Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy
Fotoluminiscenční dopravní značení, účinná lanová svodidla nebo třeba dopravní zrcadla usnadňující průjezd nepřehlednými křižovatkami. To jsou některé z produktů společnosti PROZNAK specializující se na dopravní značení a městský mobiliář, které na svých cestách potkáváme prakticky denně a možná si ...

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha

Dopravní značení a další vybavení komunikací dodává PROZNAK Praha
Setkáváme se s nimi každý den a doprava by bez nich nebyla možná. Řeč je o dopravních značkách a dalším vybavení komunikací. Nejrůznější dopravní značení, vybavení a městský mobiliář prodává internetový obchod PROZNAK Praha, s.r.o..
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROZNAK Praha, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROZNAK Praha, s.r.o.
www.proznak.cz
Adresa

Adresa

Pikovická 244/17
Praha 4 - Braník 147 00

proznak@proznak.cz
+420 244 466 444


Najdete nás také zde:

ARES
captcha