ZV - Nástroje s.r.o.Zakázková kovovýroba nástrojů, měřidel a přesných součástek

Nejrůznější nástroje, měřidla, strojní součásti a další vyrábí nástrojářská společnost ZV – Nástroje. Zabýváme se zejména zakázkovou výrobou podle požadavků a potřeb zákazníků. Využíváme k tomu vlastní konstrukční kancelář a řadu moderních výkonných strojů. Spolu se zkušenými pracovníky je to záruka kvalitní kovovýroby, která splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

výroba přesných součástí

Zakázková kovovýroba od ZV - Nástroje

Historie společnosti sahá až do roku 1938, kdy byla nářaďovna součástí podniku Československá zbrojovka. V roce 1993 vznikla dceřiná společnost Zbrojovka Vsetín – Nástroje a.s., novodobá historie začala v roce 2009. Po změně majitele tehdy vznikla společnost ZV – Nástroje. Název se změnil, předmět činnosti však zůstal stále stejný.


Tvářecí nástroje i náhradní díly - široká nabídka produktů a služeb

Vyrábíme jednoduché i složité nástroje na zpracování plechů i na objemové tváření kovů. V naší nabídce jsou nástroje na stříhání, děrování, ohýbání i tažení a další nástroje. Nabízíme také náhradní díly pro lisovací nástroje.

Tvářecí nástroje všech druhů


Řezné nástroje a soustružnické nože

Dalšími produkty naší zakázkové kovovýroby jsou řezné nástroje na otvory či závity. Nabízíme i frézovací nástroje, protahovací a protlačovací trny, soustružnické nože a speciální nástroje pro průmyslovou výrobu. Samozřejmostí je ostření nástrojů.

Řezné nástroje na zakázku


Měřidla pro přesnost obráběcích strojů

Společnost ZV – Nástroje konstruuje také měřidla pro kontrolu přesnosti obráběcích strojů, mezní kalibry, operační měřidla a další. V naší nabídce nechybí měřící přípravky pro obrábění, kontrolní a montážní přípravky nebo vstřikovací formy. Na zakázku vyrobíme i přesné součásti a strojní sestavy.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba nástrojů, měřidel a přesných součástek na zakázku

Výroba nástrojů, měřidel a přesných součástek na zakázku

Nástrojářská společnost ZV – nástroje se zabývá zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel a přesných součástí dle požadavků a potřeb zákazníků. Dlouholetá tradice výroby a kvalita produktů a služeb v oblasti kovovýroby zaručuje klientům ten nejlepší servis.

Vydáno 03.03.2013Vydáno 01.02.2016
140 Zhlédnutí
Topováno 06.09.2016