Rekonstrukce koupelny od návrhu až po realizaci - montáž sprchových koutů, sanitární keramiky

FATO Hlaváč, s.r.o.

Rekonstrukce koupelny od návrhu až po realizaci - montáž sprchových koutů, sanitární keramiky

Koupelnové studio FATO Hlaváč zajistí dokonalý prostor pro odpočinek a regeneraci

Dopřejte si takovou koupelnu, ve které budete trávit svůj čas s úsměvem a vycházet z ní spokojení. Udělejte si pomocí koupelnového studia z koupelny příjemné místo ve vaší domácnosti, které bude nejen dokonale plnit svou funkci, ale poskytne vám také prostor pro příjemnou relaxaci. Ať už vám stačí rekonstrukce koupelny vaší, nebo toužíte po koupelně zcela nové, existuje ideální řešení.

Koupelnové studio FATO Hlaváč

Koupelnové studio, které splní i vaše nejtajnější představy

Viděli jste v televizi, časopise nebo u známých koupelnu, která vám vyrazila dech? Setkáváte se stále s krásnými, designovými a přitom plně funkčními koupelnami a ptáte se, proč jen taková nemůže být i ta vaše? Může. A dokonce třeba i ještě lepší. Stačí si jen vybrat to správné koupelnové studio. Jedním z nejlepších je i koupelnové studio FATO Hlaváč. Pokud tedy hledáte v oblasti Znojmo či Moravský Krumlov někoho, kdo vám rychle a kvalitně vytvoří koupelnu snů za přijatelné peníze, jste na správné adrese.

Koupelnové studio


Nová koupelna na klíč - od začátku do konce bez starostí

Společnost FATO Hlaváč Moravský Krumlov se specializuje jak na zednické, vodoinstalatérské a topenářské práce, tak i na obklady, dlažby a celkové sestavení koupelen. Zkrátka vše, co je pro takovou rekonstrukci koupelny nebo její úplné vybudování potřeba. Cílem firmy jsou samozřejmě především spokojení zákazníci, a proto se naši pracovníci starají o to, aby byla práce provedena rychle, kvalitně, bez komplikací a také bez jakýchkoli vašich starostí. Koupelnové studio zajišťuje kompletní služby od návrhu, projektové dokumentace, přes zednické, instalatérské a topenářské práce, až po samotnou realizaci vaší koupelny včetně sanitárního zařízení. Problémem samozřejmě nejsou ani montáže bojlerů a topení. Vyberte si z nabídky krásných obkladů, van, umyvadel či sprch a těšte se brzy z nové, krásné koupelny.

Kompletní služby při realizaci nové koupelny


Rekonstrukce koupelny komplet od jedné spolehlivé firmy

Protože nabízíme veškeré potřebné práce od zednických přes elektrikářské až po instalatérské práce, o vaši koupelnu se postaráme doslova od A do Z. Nemusíte tak shánět žádnou další specializovanou firmu a o všechno od zdění, přes rozvody, odpady, topení i elektrické zásuvky do vaší koupelny se postaráme my. Ušetříte tak čas, peníze a v neposlední řadě také nervy se sháněním dalšího kvalitního řemeslníka.


I rekonstrukce koupelny může změnit místnost k nepoznání

Koupelnové studio FATO Hlaváč zajišťuje i rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně demontáže starého jádra a odvozu sutin. Firma nabízí vyhotovení návrhu, dokumentaci, rozvod nových odpadů a vody, plynu, rekonstrukci vody, zednické, obkladačské i instalatérské práce včetně tlakového čištění kanalizací. Pracovníci v rámci rekonstrukce koupelny hravě namontují vanu, sprchový kout, WC, baterie i další vybavení. Rekonstrukce koupelny tak pro vás nemusí představovat noční můru. Se správným koupelnovým studiem naopak může znamenat takovou změnu, že ani sami nepoznáte svou vlastní koupelnu.

Rekonstrukce koupelen


Vzorkovna koupelnového studia je tady pro vás

Pokud si nejste jisti, jaké vybavení, obklady či řešení rekonstrukce koupelny je pro vaši domácnost nejvhodnější, poskytneme vám samozřejmě související poradenství i rozpočtové listy zdarma. K dispozici je vám naše vzorkovna, ve které si můžete vybrat vybavení koupelny a další produkty na vlastní oči. Pak už vaše rozhodování bude určitě snazší.

Vzorková prodejna koupelnového studia


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fatohlavac.cz

Vydáno 26.01.2016
221 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce
Topenářské práce všeho druhu zajistí společnost FATO Hlaváč. Problém pro nás není instalace nového topení ani rekonstrukce topení staršího, výměna kotle nebo kompletní přestavba kotle. Ať už hledáte někoho, kdo vám opraví kotel, nebo stavíte a potřebujete kompletně nainstalovat topení, jsme tu pro ...

FATO Hlaváč, s.r.o. – odborník na veškeré práce spojené s Vaší budoucí dokonalou koupelnou

FATO Hlaváč, s.r.o. – odborník na veškeré práce spojené s Vaší budoucí dokonalou koupelnou
Jestliže se rozhodujete pro stavbu nové koupelny nebo rekonstrukci té stávající, pak se jistě obáváte, že Vás čekají velké starosti. Firma FATO Hlaváč, s.r.o. je všechny vezme na svá bedra a Vám odevzdá už jen perfektní výsledek. Stačí si jen vybrat, co vše chcete v nové koupelně mít.
PODSTRÁNKY

Koupelnové studio

Koupelnové studio
Nové koupelny na klíč, rekonstrukce staré koupelny Znojemsko

Vodoinstalační práce

Vodoinstalační práce
Kompletní vodoinstalatérské a kanalizační práce na Znojemsku

Topenářské práce

Topenářské práce
Topenářské práce – rozvody topení, opravy a rekonstrukce rozvodů vytápění
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FATO Hlaváč, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FATO Hlaváč, s.r.o.
www.fatohlavac.cz
Adresa

Adresa

Palackého 57
Moravský Krumlov 672 01

hlavacf@centrum.cz
+420 515 221 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha