Restaurování nábytku a památek zahrnuje mnoho činností a řemesel

Naše firma se již dlouhá léta zabývá oborem restaurátorské práce. Jádrem činnosti je restaurování nábytku a památek, zaměřujeme se zejména na renovaci dřevěných prvků. Spolupracujeme s řadou špičkových restaurátorů a odborníků z různých oborů.

Restaurátoři - Miroslav Šach

Restaurování, renovace i restaurátorský průzkum

Rekonstrukce starého nábytku i památek se skládá z mnoha různých řemesel. Provádíme proto truhlářské, řezbářské a podlahářské práce. Dále kovářské, kamenické, štukatérské, pozlacovačské, ale i malířské a čalounické.

Restaurátorské práce zahrnují také zkoumání mobiliářů a nejrůznější průzkumy. Například restaurátorský průzkum, během kterého se zjišťuje rozsah poškození, technika provedení a použitý materiál. K restaurování nábytku i staveb patří také mykologický průzkum, který posuzuje stav dřevěných konstrukcí, nebo dendrochronologický průzkum zjišťující stáří dřeva.

Restaurování nábytku


Renovace nábytku i rekonstrukce památek světového významu

Součástí restaurátorské práce jsou kromě renovace nábytku i opravy památek, se kterými máme bohaté zkušenosti. Na hradě Karlštejn jsme restaurovali soubor vitrážových oken a dveří, na Pražském hradě jsme renovovali renesanční a barokní vchodové dveře. Podíleli jsme se také na restaurování kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, kde jsme prováděli renovaci dveří v celém kostele a dlažby na ochozech, restaurovali jsme zábradlí a štukové omítky.Vydáno 27.01.2016
147 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurátoři - Miroslav Šach
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurátoři - Miroslav Šach
www.restauratori.cz
Adresa

Adresa

Svojšovice 15
Strančice 251 63

sach@restauratori.cz
+420 323 604 995


Najdete nás také zde:

ARES
captcha