Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště

Fotbalové branky jsou důležitou součástí mnohých sportovišť. Fotbal je totiž jedním z nejoblíbenějších sportů nejen dětí, ale i dospělých. Pro bezpečnou hru je však důležité, aby byly fotbalové branky stabilní, dobře ukotvené a spolehlivé. Naše společnost EUROGREEN CZ právě takové branky nabízí. Kromě výstavby, rekonstrukcí a regenerací travnatých ploch na sportovištích se totiž zabýváme také produkcí branek z kvalitních materiálů. Najdete u nás fotbalové branky s GS certifikací, které odpovídají předpisům FIFA a FAČR.

Fotbalová branka s volným zavěšením sítě

Fotbalové branky s kotvením do pouzder i branky volně stojící

Pokud si myslíte, že branka je pouze obyčejný kus železa, do kterého se dávají góly, jste na omylu. Fotbalové branky slouží sice primárně k zábavě a hře, ale pokud jsou špatně zvoleny, dovedou místo radosti způsobit i obrovskou tragédii. V EUROGREEN proto dbáme na to, aby naši zákazníci dostávali branky pouze stabilní, bezpečné a bez rizika úrazů či nehod jimi způsobených. Díky bohatým zkušenostem, moderním technologiím i špičkovým zaměstnancům tak můžeme produkovat zboží, které nezklame ani náročného klienta. V naší nabídce najdete:
- nepřenosné fotbalové branky s kotvením do pouzder (nepřenosné)
- přenosné volně stojící fotbalové branky (částečně svařené – rozložitelné, či plně svařené)

Kromě samotných branek nabízíme také nezávaznou konzultaci.


Stabilní Fotbalové branky různých rozměrů i provedení

Všechny fotbalové branky od společnosti EUROGREEN CZ odpovídají požadavkům normy ČSN EN 784, což znamená, že jak jejich stabilita, tuhost, tak pevnost konstrukce i ostatních součástí branky jsou plně dostačující. Tyto fotbalové branky jsou vyráběny taktéž pouze z kvalitních a ověřených materiálů. Jedná se o certifikované branky různých rozměrů, provedení i způsobů uchycení sítě, které prošly zkouškami bezpečnosti a funkčnosti.


Fotbalové branky pro každého

Fotbalové branky konstruujeme tak, aby při správném zacházení s nimi nemohlo dojít k fatální nehodě či k vážnému úrazu. Díky tomu jsou vhodné jak na veřejná i soukromá sportoviště, tak do škol či na zahradu. Podle účelu branky zvolíme nejideálnější způsob jejího řešení i rozměrů, uchycení sítě a tak dále. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Spolehněte se tedy na firmu EUROGREEN CZ a užívejte si už jen radost z bezpečnější hry.

Nabízíme také vyzkoušení fotbalových branek zdarma.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eurogreen.cz

Vydáno 10.02.2016
343 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku
Odolnost, výdrž a vysoká schopnost regenerace. To jsou výhody, které nabízí hybridní trávník od firmy EUROGREEN. Jak z názvu vyplývá, kombinuje dvě technologie, a tedy i jejich kvality. Hodí se pro namáhaná místa fotbalových či golfových hřišť.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EUROGREEN CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EUROGREEN CZ s.r.o.
www.eurogreen.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Náměstí Jiřího 2
Jiřetín pod Jedlovou 407 56

david.mueller@eurogreen.cz
+420 736 473 463


Najdete nás také zde:

ARES
captcha