EUROGREEN CZ s.r.o.Bezpečné fotbalové branky pro veškerá sportoviště

Fotbalové branky jsou důležitou součástí mnohých sportovišť. Fotbal je totiž jedním z nejoblíbenějších sportů nejen dětí, ale i dospělých. Pro bezpečnou hru je však důležité, aby byly fotbalové branky stabilní, dobře ukotvené a spolehlivé. Naše společnost EUROGREEN CZ právě takové branky nabízí. Kromě výstavby, rekonstrukcí a regenerací travnatých ploch na sportovištích se totiž zabýváme také produkcí branek z kvalitních materiálů. Najdete u nás fotbalové branky s GS certifikací, které odpovídají předpisům FIFA a FAČR.

Fotbalová branka s volným zavěšením sítě

Fotbalové branky s kotvením do pouzder i branky volně stojící

Pokud si myslíte, že branka je pouze obyčejný kus železa, do kterého se dávají góly, jste na omylu. Fotbalové branky slouží sice primárně k zábavě a hře, ale pokud jsou špatně zvoleny, dovedou místo radosti způsobit i obrovskou tragédii. V EUROGREEN proto dbáme na to, aby naši zákazníci dostávali branky pouze stabilní, bezpečné a bez rizika úrazů či nehod jimi způsobených. Díky bohatým zkušenostem, moderním technologiím i špičkovým zaměstnancům tak můžeme produkovat zboží, které nezklame ani náročného klienta. V naší nabídce najdete:
- nepřenosné fotbalové branky s kotvením do pouzder (nepřenosné)
- přenosné volně stojící fotbalové branky (částečně svařené – rozložitelné, či plně svařené)

Kromě samotných branek nabízíme také nezávaznou konzultaci.


Stabilní Fotbalové branky různých rozměrů i provedení

Všechny fotbalové branky od společnosti EUROGREEN CZ odpovídají požadavkům normy ČSN EN 784, což znamená, že jak jejich stabilita, tuhost, tak pevnost konstrukce i ostatních součástí branky jsou plně dostačující. Tyto fotbalové branky jsou vyráběny taktéž pouze z kvalitních a ověřených materiálů. Jedná se o certifikované branky různých rozměrů, provedení i způsobů uchycení sítě, které prošly zkouškami bezpečnosti a funkčnosti.


Fotbalové branky pro každého

Fotbalové branky konstruujeme tak, aby při správném zacházení s nimi nemohlo dojít k fatální nehodě či k vážnému úrazu. Díky tomu jsou vhodné jak na veřejná i soukromá sportoviště, tak do škol či na zahradu. Podle účelu branky zvolíme nejideálnější způsob jejího řešení i rozměrů, uchycení sítě a tak dále. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Spolehněte se tedy na firmu EUROGREEN CZ a užívejte si už jen radost z bezpečnější hry.

Nabízíme také vyzkoušení fotbalových branek zdarma.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.eurogreen.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Hybridní trávník kombinuje přednosti umělého a přírodního trávníku

Odolnost, výdrž a vysoká schopnost regenerace. To jsou výhody, které nabízí hybridní trávník od firmy EUROGREEN. Jak z názvu vyplývá, kombinuje dvě technologie, a tedy i jejich kvality. Hodí se pro namáhaná místa fotbalových či golfových hřišť.

Vydáno 26.01.2016Vydáno 10.02.2016
284 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2016