Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Instalatérské práce jsou při stavebních pracích naprosto nezbytné. Vždy je třeba pozvat si profesionály na vodo topo, kteří všechny úkony bez problémů zvládnou. Přesně takovou společností je firma Jochovo, zajišťující nejen vodoinstalace a inženýrskou činnost, ale fungující také jako půjčovna nářadí. Navíc vyměňujeme i kotle v rámci tzv. kotlíkové dotace.

JOCHOVO - instalatérské práce

Instalatérské práce všeho druhu na jednom místě

Naše služby v oblasti vodo topo mají velice široký záběr. Firma Jochovo je schopná zajistit vše od vodovodních, přes kanalizační až po plynové přípojky. Pokud potřebujete renovovat bytové jádro, jsme vám také plně k dispozici. Instalatérské práce pro nás znamenají i pokládání nových obkladů a dlažeb, vaše koupelna díky tomu bude jako nová! Pořiďte si u nás nové vybavení a rozhodně neprohloupíte.

Instalatérské práce od montáží přípojek až po obklady!


Půjčovna nářadí HILTI – nekupujte nové a ušetřete!

Kromě klasických služeb vodo topo se na nás můžete obrátit i v případě nářadí. Fungujeme jako půjčovna nářadí značky HILTI. Najdete u nás tedy sbíjecí kladiva, vrtačky, vrtací kladiva a mnohé další! Jestli některý z těchto nástrojů potřebujete, ale je pro vás zbytečné jej kupovat, rozhodně využijte nabídky společnosti Jochovo.

Půjčovna nářadí i výměna kotle


Kotlíková dotace vám finančně vypomůže

Podle zákona musí být do roku 2022 vyměněny v domácnostech všechny kotle první a druhé emisní třídy. Tzv. kotlíková dotace se týká pouze rodinných domů. Pokud máte doma starý kotel, začněte jednat co nejrychleji, s výměnou kotle vám rádi pomůžeme. Neváhejte kontaktovat společnost Jochovo, všechny detaily s vámi rádi domluvíme!Vydáno 27.01.2016
207 Zhlédnutí
Topováno 07.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vodoinstalace od odborníka vydrží

Vodoinstalace od odborníka vydrží
Máte problémy s rozvody vody ve vašem domě či bytě? Topení nefunguje tak, jak by mělo? Pocházíte ze Světlé nad Sázavou a okolí? Pak vaší ideální volbou je společnost Jochovo, která poskytuje komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JOCHOVO - Voda - Topení - Plyn
WEBOVÁ STRÁNKA
JOCHOVO - Voda - Topení - Plyn
www.jochovo.cz
Adresa

Adresa

Komenského 1121
Světlá nad Sázavou 582 91

info@jochovo.cz
+420 602 419 524


Najdete nás také zde:

ARES
captcha