Prodej manipulační techniky zajištuje firma Damatech

Vysokozdvižné vozíky jsou dnes běžnou součástí každé firmy, kde je potřeba zajistit důležité logistické procesy. Ať už se jedná o vykládání či nakládání zboží, manipulační technika je schopná vám rozhodně pomoci. Pokud uvažujete o koupi některého z vozíků, rozhodně se obraťte na společnost sídlící ve městě Dačice, kterou je Damatech. Kromě prodeje se oborníci postarají o váš záruční i pozáruční servis.

Vysokozdvižné vozíky, DAMATECH, spol. s r.o., Dačice

Vysokozdvižné vozíky vám usnadní přepravu zboží

Prodej manipulační techniky je nezbytnou službou pro všechny, kteří pracují se zbožím. Ať už se potřebujete pohybovat mezi regály nebo vám vysokozdvižné vozíky usnadňují pohyb po skladu, rozhodně byste do nich měli investovat. Společnost Damatech vždy snaží vyhovět požadavkům zákazníka a pomůže mu vybrat tu nejlepší manipulační techniku, ať už jsou to vozíky paletové či vysokozdvižné. Než dojde k samotnému prodeji vozíku, rádi si s vámi o všem promluvíme a odborníci z naší společnosti vám poskytnou odborné konzultace.

Vysokozdvižné vozíky usnadňují práci ve skladu


Manipulační techniku lze i pronajmout, zkuste to s námi

Ne každá společnost si však může dovolit paletové vozíky zakoupit nebo si prostě jen nejste zcela jistí jejich využitelností právě ve vašem provozu. Ani to však není žádný problém, který byste s námi nezvládli vyřešit. Firma Damatech poskytuje i pronájem manipulační techniky a to jak vysokozdvižných, tak paletovacích vozíků. Snažíme se maximálně vyjít vstříc vašim požadavkům, abyste si mohli vozíky nejprve vyzkoušet. Později se třeba rozhodnete, že se bez nich nemůžete obejít a zainvestujete. Do ničeho vás však rozhodně nenutíme. Přijďte na nezávislou konzultaci a teprve pak se rozhodněte, jak budete postupovat dál!


Za vozíky ručíme, přivezte je na servis i opravu

Pořídili jste vysokozdvižné vozíky, ale ještě nemáte vyřešeno, kde je budete servisovat? Servis a opravy zaručuje hravě firma Damatech. Běžné, záruční i pozáruční prohlídky, ale také rozsáhlé opravy vysokozdvižných vozíků, včetně těch generálních. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste rozbitou manipulační techniku museli hned odvést do šrotu. Naše společnost vám zaručí, že bude opět vše fungovat jako dříve.
Společnost Damatech Dačice vznikla v roce 2000, kdy se chtěla zaměřit především na opravu manipulační techniky. Již v roce 2001 získala certifikační zastoupení značky DESTA, následně také BALKANCAR a HYUNDAI. Servis zajistíme přímo u vás ve firmě, neboť máme k dispozici servisní vozy!

Působíme na českém trhu i v zahraničí, neváhejte nás proto kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.damatech-dacice.cz

Vydáno 10.02.2016
55 Zhlédnutí
Topováno 13.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznys

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznys
Manipulační technika je nepostradatelným pomocníkem každé společnosti, ať už se zabýváte zemědělstvím či průmyslovou výrobou. Vaše podnikání bude mnohem jednodušší, pokud budete mít vždy po ruce ty správné vysokozdvižné či paletové vozíky. Nejen prodej manipulační techniky zajištuje společnost ...

Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě

Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě
Najít kvalitní firmu, která se dobře postará o servis pro vysokozdvižné vozíky, může být ošidné. Ovšem rozhodně ne se společností Damatech, která se touto oblastí zabývá více než 15 let. Je nám totiž jasné, že manipulační technika je stěžejní pro vaše podnikání. Z obce Dačice jsme schopni za vámi ...
PODSTRÁNKY

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky
Vysokozdvižné vozíky – prodej a servis, náhradní díly manipulační techniky

Paletové vozíky

Paletové vozíky
Paletové vozíky, manipulační technika – prodej, opravy, technické kontroly

Pronájem manipulační techniky

Pronájem manipulační techniky
Pronájem vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků v Dačicích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s. r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s. r.o.
www.damatech.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 384 420 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha