Vše od vozíků až po trakční baterie na jednom místě

Najít kvalitní firmu, která se dobře postará o servis pro vysokozdvižné vozíky, může být ošidné. Ovšem rozhodně ne se společností Damatech, která se touto oblastí zabývá více než 15 let. Je nám totiž jasné, že manipulační technika je stěžejní pro vaše podnikání. Z obce Dačice jsme schopni za vámi přijet kamkoliv, podnikáme i v zahraničí. A pomůžeme vám nejen ohledně údržby! Pokud chcete rozšířit vozový park, vysokozdvižné i nízkozdvižné vozíky také prodáváme.

Manipulační technika, DAMATECH, spol. s r.o., Dačice

U vozíků nepodceňujte pravidelné technické kontroly

Manipulační technika potřebuje pravidelné technické prohlídky, které vám pomohou ohlídat všechny případné nedostatky vašich vozíků. Ať už máte vysokozdvižné, nízkozdvižné či elektrické nebo dieslové, o všechny z nich jsme schopni se postarat. Na odborníky ze společnosti Damatech se rozhodně můžete spolehnout, servisování manipulační techniky se věnují dlouho a mají za sebou spoustu zkušeností. Technické kontroly se většinou provádějí v sídle naší firmy, není však problém přijet i k vám. Po kontrole společně sepíšeme protokol a také provedeme zápis do evidenčního listu.

Prodej manipulační techniky


Vsázíme na individuální přístup

Prodej manipulační techniky je taktéž důležitou součástí našeho podnikání. Snažíme se zákazníkům co nejvíce vyjít vstříc a upřednostňujeme individuální přístup. Ještě před tím, než si od nás vysokozdvižné vozíky či paletové vozíky odkoupíte, se vše pečlivě konzultujeme. Je pro nás důležité, abyste s vybraným produktem byli spokojení a byl především v souladu s vašimi potřebami. Vysokozdvižné vozíky pomáhají při převážení těžkých břemen, bez čehož se spousta podnikatelů neobejde. A jestliže se na nákup necítíte, nevadí. Můžete si u nás vysokozdvižné vozíky také pronajmout.


Díky nové startovací baterii dojedete kamkoliv

Do záručního i pozáručního servisu se počítá i diagnostika a kontrola trakčních baterií. Pokud by však přestaly sloužit, ani to není neřešitelná překážka. Damatech totiž dodává a montuje startovací a trakční baterie do všech druhů vysokozdvižných vozíků i manipulační techniky. Stačí se s námi spojit a rozhodně vymyslíme efektivní řešení!

Společnost Damatech vznikla v roce 2000, kdy se zabývala hlavně servisem a opravami. Postupně ale své portfolio služeb rozšířila a již po roce působení na trhu získala certifikační zastoupení značek DESTA, BALKANCAR i HYUNDAI. V případě zájmu o jakékoliv naše služby nás neváhejte kontaktovat.

Zavolejte nám a domluvte si bezplatné odborné poradenství.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.damatech-dacice.cz

Vydáno 15.02.2016
61 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznys

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš byznys
Manipulační technika je nepostradatelným pomocníkem každé společnosti, ať už se zabýváte zemědělstvím či průmyslovou výrobou. Vaše podnikání bude mnohem jednodušší, pokud budete mít vždy po ruce ty správné vysokozdvižné či paletové vozíky. Nejen prodej manipulační techniky zajištuje společnost ...

Prodej manipulační techniky zajištuje firma Damatech

Prodej manipulační techniky zajištuje firma Damatech
Vysokozdvižné vozíky jsou dnes běžnou součástí každé firmy, kde je potřeba zajistit důležité logistické procesy. Ať už se jedná o vykládání či nakládání zboží, manipulační technika je schopná vám rozhodně pomoci. Pokud uvažujete o koupi některého z vozíků, rozhodně se obraťte na společnost sídlící ...
PODSTRÁNKY

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky
Vysokozdvižné vozíky – prodej a servis, náhradní díly manipulační techniky

Paletové vozíky

Paletové vozíky
Paletové vozíky, manipulační technika – prodej, opravy, technické kontroly

Pronájem manipulační techniky

Pronájem manipulační techniky
Pronájem vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků v Dačicích
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s. r.o. Manipulační technika Dačice
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s. r.o.
www.damatech.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 384 420 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha