WOODCITY s.r.o.
Výroba a prodej palet TepliceDřevěné palety všech typů a rozměrů vyrábí firma Woodcity

Doprava na paletách patří k velmi častým způsobům přepravy zboží. Pokud potřebujete převážet produkty a sháníte dřevěné palety, obraťte se na firmu Woodcity, která je vyrábí a prodává. Ve svém portfoliu má dřevěné europalety nejrůznějších typů i rozměrů a zkušený tým pracovníků vám zaručí kvalitní služby.

dřevěné europalety

Palety prodáváme, vykupujeme i opravujeme

Firma Woodcity nabízí široké spektrum služeb spojených s paletovým hospodářstvím. Vyrábíme nové palety, a to jak standardních, tak i neobvyklých typů a rozměrů, přesně podle přání zákazníka. Vykupujeme palety z oběhu a zajišťujeme dopravu palet v obou směrech, tedy k zákazníkovi i od něj.

Kromě prodeje a výkupu se zabýváme také opravou použitých dřevěných palet, aby opět mohly sloužit v dopravě zboží. Nepoužitelné přepravní palety a paletový šrot likvidujeme.

Palety – různé typy


Standardní i nestandardní dřevěné palety

Dodáváme různé typy a velikosti palet, a to jak nové, tak i z oběhu. Seženete u nás europalety i další druhy dřevěných palet, tedy palety standard 800x1200 mm nebo palety 1000x1200 mm. Kromě toho vyrobíme také dřevěné palety na míru, přesně podle vašeho přání. Pokud tedy potřebujete atypické rozměry palet, obraťte se na nás.

Dále nabízíme také dřevěné obaly a přepravní bedny. Naše služby vždy odpovídají na konkrétní přání a požadavky zákazníka. Samozřejmostí je zajištění dopravy dřevěných palet i obalů.

Vydáno 28.01.2016
90 Zhlédnutí
Topováno 01.08.2016