Od dřevěných podlah po PVC – to je nabídka Jeka Interier

Pokud uvažujete o nových podlahách, dřevěné podlahy mohou být to pravé pro vás. Pokládka podlah sice není jednoduchou záležitostí, stačí si však pozvat odbornou firmu, která vše profesionálně zvládne na jedničku. Přesně tyto služby nabízí společnost Jeka Interier Josefa Kysela z Jičína. Také pokládka plovoucích podlah je stále žádanou službou.

Josef Kyselo - dřevěné podlahy, PVC

Pokládka podlah nikdy nebyla jednodušší

Nejen dřevěné podlahy, ale i ty PVC, laminátové, vinylové či marmoleum nabízí Jeka Interier. Záleží jen na vás, který druh si vyberete. Dřevěné podlahy jsou výbornou volbou, jelikož se jedná o přírodní materiál skloubený s kvalitním podlahovým systémem. A nemusíte se bát ani samotné pokládky. Pokládka podlah je jednou ze služeb, které běžně zajišťujeme.

Josef Kyselo nabízí širokou škálu kvalitních podlah


PVC podlahy nabízejí spoustu možností

PVC podlahy si získaly svoji oblíbenost díky jednoduché pokládce a také velkému výběru dekorů. Volit můžete mezi imitacemi dřeva, kamene nebo dlažby. I její pokládka je velice jednoduchá. Podobně jsou na tom i laminátové podlahy, kde je možnost volby dekoru velkou výhodou. Ovšem i plovoucí podlahy zůstávají stále na výsluní, proto je i pokládka plovoucích podlah i v našem portfoliu služeb.

Čerpejte z výhod laminátové podlahy!Vydáno 28.01.2016
183 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Kyselo
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Kyselo
www.jeka.cz
Adresa

Adresa

Komenského náměstí 58
Jičín 506 01

jeka.interier@seznam.cz
+420 493 531 298


Najdete nás také zde:

ARES
captcha