Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Auto Daníček

Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Auto Daníček
Nabourané auto? Pomůže autolakovna firmy Auto Daníček Zlín

V případě havárie vašeho vozu se vám bude autolakovna hodit. Pokud totiž chcete uvést auto do původního stavu, bez nástřiku nového laku se prostě neobejdete. Autolakovnu, ale také autopůjčovnu v krajském městě Zlín provozuje firma Auto Daníček. Nechte si auto opravit a prozatím si u nás půjčte jedno na záskok!

autolakovna Zlín - Auto Daníček

Nově otevřená autolakovna je vám plně k dispozici

Poškozený automobil, terénní vozidlo, ale i dodávka mohou být opět jako nové. K dispozici je každému zákazníkovi od začátku roku 2016 nově otevřená autolakovna, která dá každé auto znovu do pucu! Kromě toho je autolakovna samozřejmě doplněna i karosářskou dílnou - ani tento druh oprav není pro autoservis Daníček žádnou neznámou. S trochou nadsázky lze říci, že k nám přivezete auto staré a odvážet si budete zbrusu nové.

Autolakovna firmy Daníček s.r.o. je otevřena!


Autopůjčovna poskytne náhradní vůz

Společnost Auto Daníček sídlící ve Zlíně u hlavního tahu na Vizovice má také k dispozici nové vozy k zapůjčení. Autopůjčovna funguje na principu placení nájmu za jeden den, pokud má ale zákazník zájem o dlouhodobější pronájem, dohodneme se s vámi na individuální ceně. Autopůjčovna Zlín má momentálně k dispozici vozy značky Škoda Octavia a Superb a Volkswagen Multivan.

Autopůjčovna Zlín - krátkodobý i dlouhodobý pronájem autVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.autodanicek.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Autoservis, který se postará o vše potřebné

Autoservis, který se postará o vše potřebné

Najít autoservis s širokou paletou služeb za přijatelnou cenu a v perfektní kvalitě nemusí být vůbec snadný úkol. Po celé republice existuje velké množství autoservisů, ty se však často zaměřují jen na několik typů či značek aut, nabízí jen vybrané typy služeb. Hledáte-li autoservis, který zajistí opravu a údržbu všech značek aut a kromě samotné opravy nabídne řadu dalších služeb, navštivte Zlín. Nachází se zde totiž firma Daníček s.r.o., která vám poskytne mnohem více než jen opravu automobilu.

Vydáno 08.03.2015
Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Zlínský autoservis DANÍČEK s.r.o. byl založen již v roce 1994. Od svého vzniku prošlo autoservisem mnoho vozů a také samotný autoservis si prošel řadou změn. Autoservis, pneuservis, lakovna, autokarosárna – to jsou jen některé specializované prostory, které ve Zlíně v areálu firmy DANÍČEK s.r.o. nalezneme. Autoservis si navíc pro své zákazníky připravil několik změn, které budou v plném provozu k dispozici od 1. ledna roku 2016.

Vydáno 01.12.2015Vydáno 28.01.2016
248 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2020

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis, elektronická diagnostika, STK

Autopůjčovna

Autopůjčovna

Autopůjčovna, náhradní vozidla Škoda a Volkswagen

Karosárna, autolakovna

Karosárna, autolakovna

Karosárna a autolakovna, opravy karosérií, lakování