Instala KRT s.r.o.
Voda, topení, plyn, kanalizace LounyInstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč

Kvalifikovaní odborníci z firmy InstalaKRT provádí veškeré instalatérské práce, topenářské práce i domovní plynovody, a mají také bohaté zkušenosti v oblasti výstavby a rekonstrukcí koupelen i rekonstrukcí bytových jader. Díky spolupráci s renomovanými výrobci materiálu pro vodu-topení-plyn a koupelnového vybavení se můžete těšit na kvalitu, styl i dlouhou životnost výrobků.


Rekonstrukce koupelen i bytových jader s kompletním servisem

Přemýšlíte o nové koupelně, která bude plně vyhovovat nárokům všech jejích uživatelů, technickým i estetickým požadavkům, a zároveň bude za rozumnou cenu? Rekonstrukce koupelen i rekonstrukce bytových jader z umakartu je doménou firmy InstalaKRT. Jsme odborníci nejen na rekonstrukce koupelen či jejich výstavbu, ale také na veškeré instalatérské práce, topenářské práce a plynofikaci objektů. Nabízíme i ekonomickou variantu rekonstrukce koupelny, díky které ušetříte desetitisíce i spoustu času, který budete muset strávit bez stávající koupelny.

Co vás čeká na cestě za vysněnou koupelnou?              

  • Navštívíte naši prodejnu, kde vám naši odborní pracovníci poradí optimální řešení rekonstrukce koupelny, aby vyhovovala všem vašim přáním a požadavkům. Už při první návštěvě budete mít konkrétní představu o tom, jak bude budoucí koupelna vypadat a kolik vás bude stát.
  • Díky našim obchodním partnerům vám můžeme poskytnout široký výběr zařizovacích předmětů, obkladových materiálů, sanitární keramiky, doplňků atd. Společně s vámi tedy vybereme ty nejvhodnější produkty, které budou součástí koupelny.
  • Ať už půjde o rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytového jádra či výstavbu nové koupelny, zakázku vyřídíme kompletně na klíč v předem dohodnutém termínu.
  • Postaráme se o veškeré související práce, jako je např. likvidace starého jádra, namontování zařizovacích předmětů, instalatérské a topenářské práce apod.
  • S předáním nové koupelny od nás obdržíte i veškeré záruční listy.

Voda-topení-plyn od zkušených odborníků

·         Instalatérské práce

Pro instalatérské práce používáme buď kvalitní plasty, nebo v případě vyšších nároků na pevnost a odolnost rozvodů měděné trubky a tvarovky. Dle požadavků klienta se postaráme i o instalaci bezdotykových a nášlapných vodovodních baterií vhodných nejen do potravinářských provozů.

·         Topenářské práce a domovní plynovody

Topenářské práce realizujeme nejčastěji pomocí kvalitních a odolných měděných trubek, na přání zákazníka však můžeme nabídnout i železné, plastové a vícevrstvé trubky. V pestrém sortimentu máme k dispozici všechny druhy radiátorů a zajistíme také instalaci podlahového topení. Samozřejmostí je i prodej a montáž plynových kotlů mnoha vyhlášených značek a kompletní realizace domovních plynovodů

Obraťte se na profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oblasti voda-topení-plyn a ušetřete čas i peníze se zachováním prvotřídní kvality výrobků a služeb. Navštivte webové stránky www.instalalouny.cz pro více informací. 


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.instalalouny.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Voda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny

Voda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny

Stavíte dům a potřebujete provést rozvody plynu, vody nebo topení? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s výstavbou koupelny nebo s její rekonstrukcí? Všechny tyto služby svým zákazníkům přináší společnost INSTALA KRT Louny, která poskytuje kompletní dodávku a montáž. Firma zhotovuje projektové dokumentace, provádí montáž rozvodů a trubek, doporučí vhodné radiátory, kotle či sanitární keramiku a zajistí kompletní technické řešení.

Vydáno 15.11.2016Vydáno 14.06.2014
382 Zhlédnutí
Topováno 19.01.2017