InstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč

Kvalifikovaní odborníci z firmy InstalaKRT provádí veškeré instalatérské práce, topenářské práce i domovní plynovody, a mají také bohaté zkušenosti v oblasti výstavby a rekonstrukcí koupelen i rekonstrukcí bytových jader. Díky spolupráci s renomovanými výrobci materiálu pro vodu-topení-plyn a koupelnového vybavení se můžete těšit na kvalitu, styl i dlouhou životnost výrobků.


Rekonstrukce koupelen i bytových jader s kompletním servisem

Přemýšlíte o nové koupelně, která bude plně vyhovovat nárokům všech jejích uživatelů, technickým i estetickým požadavkům, a zároveň bude za rozumnou cenu? Rekonstrukce koupelen i rekonstrukce bytových jader z umakartu je doménou firmy InstalaKRT. Jsme odborníci nejen na rekonstrukce koupelen či jejich výstavbu, ale také na veškeré instalatérské práce, topenářské práce a plynofikaci objektů. Nabízíme i ekonomickou variantu rekonstrukce koupelny, díky které ušetříte desetitisíce i spoustu času, který budete muset strávit bez stávající koupelny.

Co vás čeká na cestě za vysněnou koupelnou?              

  • Navštívíte naši prodejnu, kde vám naši odborní pracovníci poradí optimální řešení rekonstrukce koupelny, aby vyhovovala všem vašim přáním a požadavkům. Už při první návštěvě budete mít konkrétní představu o tom, jak bude budoucí koupelna vypadat a kolik vás bude stát.
  • Díky našim obchodním partnerům vám můžeme poskytnout široký výběr zařizovacích předmětů, obkladových materiálů, sanitární keramiky, doplňků atd. Společně s vámi tedy vybereme ty nejvhodnější produkty, které budou součástí koupelny.
  • Ať už půjde o rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytového jádra či výstavbu nové koupelny, zakázku vyřídíme kompletně na klíč v předem dohodnutém termínu.
  • Postaráme se o veškeré související práce, jako je např. likvidace starého jádra, namontování zařizovacích předmětů, instalatérské a topenářské práce apod.
  • S předáním nové koupelny od nás obdržíte i veškeré záruční listy.

Voda-topení-plyn od zkušených odborníků

·         Instalatérské práce

Pro instalatérské práce používáme buď kvalitní plasty, nebo v případě vyšších nároků na pevnost a odolnost rozvodů měděné trubky a tvarovky. Dle požadavků klienta se postaráme i o instalaci bezdotykových a nášlapných vodovodních baterií vhodných nejen do potravinářských provozů.

·         Topenářské práce a domovní plynovody

Topenářské práce realizujeme nejčastěji pomocí kvalitních a odolných měděných trubek, na přání zákazníka však můžeme nabídnout i železné, plastové a vícevrstvé trubky. V pestrém sortimentu máme k dispozici všechny druhy radiátorů a zajistíme také instalaci podlahového topení. Samozřejmostí je i prodej a montáž plynových kotlů mnoha vyhlášených značek a kompletní realizace domovních plynovodů

Obraťte se na profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oblasti voda-topení-plyn a ušetřete čas i peníze se zachováním prvotřídní kvality výrobků a služeb. Navštivte webové stránky www.instalalouny.cz pro více informací. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.instalalouny.cz

Vydáno 14.06.2014
395 Zhlédnutí
Topováno 19.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Voda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny

Voda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny
Stavíte dům a potřebujete provést rozvody plynu, vody nebo topení? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s výstavbou koupelny nebo s její rekonstrukcí? Všechny tyto služby svým zákazníkům přináší společnost INSTALA KRT Louny, která poskytuje kompletní dodávku a montáž. Firma zhotovuje projektové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Instala KRT s.r.o. Voda, topení, plyn, kanalizace Louny
WEBOVÁ STRÁNKA
Instala KRT s.r.o.
instalalouny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Osvoboditelů 894
Louny 440 01

info@instalalouny.cz
+420 731 575 873


Najdete nás také zde:

ARES
captcha