ars Ústí, s.r.o.
Stínící technika Ústí nad LabemDřevěná okna, plastová okna i interiérové dveře na míru vašim požadavkům

Dřevěná okna, plastová okna i moderní interiérové dveře seženete v nabídce společnosti ars Ústí m- áme pro vás kvalitní okna i dveře různých materiálů, velikostí i barev. Ať už stavíte nový dům a sháníte interiérové dveře, nebo jen chcete vyměnit stará okna za plastová okna, u nás si přijdete na své.

ars Ústí - dřevěná okna, plastová okna, interiérové dveře

Plastová okna v různých provedeních

Plastová okna jsou u uživatelů stále oblíbenější. Není divu, právě plastová okna nabízí skvělé tepelně izolační vlastnosti za velmi výhodnou cenu. Jsou navíc variabilní také v oblasti vzhledu. Vybrat si je totiž můžete v řadě odstínů od těch přírodních až po ty netradiční. Ve společnosti ars Ústí jsme si výhod plastových oken vědomi, i vám je proto nabízíme v několika provedeních. Najdete u nás plastová okna těchto typů:

- INOUTIC ARCADE
- INOUTIC PRESTIGE
- INOUTIC EFORTE


Dřevěná okna pro milovníky klasiky

Nezapomínáme ale ani na ty, kteří dávají přednost přírodním materiálům, v naší nabídce proto najdete i klasická dřevěná okna. I dřevěná okna vám nabídnou perfektní uživatelské vlastnosti a dokonalou ochranu před vnějšími vlivy, stačí si jen vybrat, jaký vzor dřeva se vám líbí nejvíce.

Dřevěná okna, interiérové dveře i další výrobky


Interiérové dveře oživí každý byt

Nenabízíme ale jen plastová a dřevěná okna. Prodáváme také moderní interiérové dveře, a to opět v několika variantách. Zvolit si můžete interiérové dveře plastové, laminátové či dýhové přesně dle vašeho gusta.

Chcete si i vy zpříjemnit bydlení? Obraťte se na společnost ars Ústí a vyberte si okna a dveře přesně dle vašich představ.
FIREMNÍ ČLÁNKY


O venkovní a vnitřní žaluzie a rolety se vám postará firma ars Ústí z Ústí nad Labem

O venkovní a vnitřní žaluzie a rolety se vám postará firma ars Ústí z Ústí nad Labem

Přemýšlíte nad vhodnou stínící interiérovou technikou? Pomůže vám firma ars Ústí spol. s r. o., která s vámi vybere vhodné žaluzie tak, abyste ušetřili peníze za náklady vzniklé vytápěním a klimatizací. Jsme přesvědčeni, že si v našem širokém sortimentu vybere i ten nejnáročnější zákazník - kromě designových kousků tam najdete i klasické, dřevěné či textilní žaluzie a rolety pro různé použití.

Vydáno 01.12.2016
Nežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit

Nežádoucí slunce ani pohledy zvědavých sousedů vás už nemusí trápit

Chcete si uchránit svoje soukromí a vadí vám, že vám každý vidí do oken? Ruší vás ostré slunce při sledování televize, při práci či spánku? Nebo jen chcete mít kousek soukromí a stínu na své zahrádce? Zvolte správné interiérové či exteriérové zastínění a váš problém bude vyřešen. Řešením mohou být například žaluzie, venkovní rolety, screenové rolety, markýzy či další typy zastínění. Pořídit tyto produkty není komplikované, pokud si vyberete správného dodavatele.

Vydáno 19.05.2015Vydáno 28.01.2016
107 Zhlédnutí
Topováno 20.11.2017