REALCENTRUM Cars s.r.o.Nová Kia Optima – vyzkoušejte ji v REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem

Máte rádi vozy Kia? Pak vás nová Kia Optima jistě nadchne. Nabízí dokonalé spojení moderního designu, bezpečné jízdy a nových technologií. Novou Kiu si navíc můžete ještě před koupí pohodlně vyzkoušet. Stačí, když se obrátíte na REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem.

nová Kia Optima

Kia Optima zaujme svým designem

Nová Kia Optima na první pohled zaujme elegantním designem a důmyslně propracovaným a odhlučněným interiérem. Prostorná sedadla nabízí dostatek prostoru pro řidiče i spolujezdce, systém vyhřívání a odvětrávání sedadel vám pak zaručí příjemnou teplotu v interiéru. Elegantní vzhled auta uvnitř i zvenku vás jistě zaujme.

Kia Optima


Bezpečnost pro všechny řidiče

Nová Kia Optima ale nezapomíná ani na bezpečnost. Vůz je vybaven Led svítilnami a světlomety s funkcí natáčení do zatáček. Kia Optima je vybavena také systémem autonomního brzdění, díky senzorům a kamerám pak umí také detekovat vpředu jezdící vozidla i chodce a v případě potřeby sama zastaví. Kia Optima vám ale pomůže i při parkování, změně jízdního pruhu či sledování slepého úhlu. Díky skeletu karoserie, který je o 50% tužší se může ve voze cítit bezpečně zkušený řidič i začátečník.


Nová Kia Optima plná moderních technologií

Nová Kia Optima vyhoví také všem milovníkům technologií. K dispozici zde totiž je moderní panel přístrojů Supervision s 4,3“, bezdrátová nabíječka mobilních telefonů, palubní počítač, audiosystém i vyspělá navigace, která poskytne řidiči aktuální informace o dopravní situaci i počasí.

Zaujala vás Kia Optima? Kontaktujte REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem a domluvte si zkušební jízdu ještě dnes.

Zkušební jízdu si můžete zamluvit zde
FIREMNÍ ČLÁNKY


Realcentrum Cars: Autosalon a autorizovaný KIA Servis Ústí nad Labem

Realcentrum Cars: Autosalon a autorizovaný KIA Servis Ústí nad Labem

Chcete si pořídit vůz KIA? Pak navštivte autosalon společnosti Realcentrum Cars, s.r.o. z Ústí nad Labem. Od roku 1995 jsme autorizovaným dealerem vozidel společnosti KIA MOTORS, která vyrábí spolehlivé automobily s tříletou, pětiletou a sedmiletou zárukou. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis vozů KIA a prodej náhradních dílů.

Vydáno 09.01.2017Vydáno 28.01.2016
128 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2016