Překlady i tlumočení všech jazyků zvládne agentura TOP-PRESS

Technické i soudní překlady, překlady smluv i tlumočení. To všechno vám poskytne překladatelská agentura TOP-PRESS. Provádíme překlady do a ze všech světových jazyků v technických, právních a ekonomických oborech. Nabízíme i korektury a grafické zpracování překladů. Překládáme v krátkém čase a termín dodání přizpůsobíme zákazníkovi.

technické překlady, soudní překlady, tlumočení

Technické překlady ve všech jazycích a oborech

Obraťte se na nás, ať už potřebujete technický překlad manuálů, příruček, návodů, překlady smluv, webových stránek, ale také reklamních materiálů, článků, výročních zpráv, obchodní korespondence a podobně. Díky týmu odborných spolupracovníků si poradíme s překladem každého jazyka v jakémkoliv oboru.

Překlady do a ze všech jazyků


Soudní překlady a překlady obchodní korespondence

Provádíme také soudní překlady, které slouží k oficiálnímu použití při styku s úřady, soudy či policií, ale také v obchodní korespondenci nebo pro potřebu soukromých osob.


Tlumočení všeho druhu

Ve všech jazycích zajišťujeme také různé druhy tlumočení, ať už simultánní s technikou nebo bez, nebo konsekutivní. Kromě tlumočení zajistíme také příslušnou techniku pro konference, semináře, symposia, festivaly a další.

Poskytujeme rovněž soudní tlumočení, tedy tlumočení s ověřením, které se používá při příležitostech, které vyžadují záruku oficiálnosti tlumočnického výkonu. Jsou to například soudní jednání, jednání policie nebo jednání, která vyžadují notářský zápis a podobně.

Různé druhy tlumočení


Překlady na míru

Klientům nabízíme odbornou konzultaci a připravíme nabídku na míru.

Překlady a tlumočení - kontaktní formulářVydáno 01.02.2016
140 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Top Press Překlady a tlumočení
WEBOVÁ STRÁNKA
Top Press
top-press.cz
Adresa

Adresa

Matiční 730/3
Ostrava 1 702 00

top-press@top-press.cz
+420 739 573 173


Najdete nás také zde:

ARES
captcha