KLIMA-CLASSIC spol. s r.o.
Klimatizace Toshiba

Vydáno 01.02.2016
404 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2017

Kvalitní a úsporná klimatizace bytu i domu

Dodání a montáž klimatizace, ale také jejich servis, údržba a opravy. To vše kvalitně a odborně provádí firma Klima-Classic, která v České republice zastupujeme japonskou značku Toshiba. Kromě klimatizací se zabýváme také tepelnými čerpadly, příslušenstvím pro instalaci klimatizace nebo vzduchotechnikou a větráním.

KLIMA-CLASSIC - klimatizace, tepelná čerpadla, servis

Zařídíme klimatizaci do bytu i domu

Ať už chcete klimatizací vybavit byt nebo rodinný dům, pomůžeme vám. Klimatizace Toshiba jsou úsporné, mají nízkou spotřebu a tichý provoz, navíc umí filtrovat vzduch a zbavit jej prachu a nečistot. Mohou být v provedení tepelného čerpadla, takže podle potřeby chladí i topí. Kromě toho jsou nenápadné a dokáží splynout s každým interiérem.

Klimatizace do bytu a domu


Odborná montáž klimatizace

Postaráme se nejen o dodání, ale i montáž a spuštění klimatizace kdekoli v České republice. Díky odbornosti našich techniků můžeme garantovat kvalitní a spolehlivé služby. Samozřejmostí je také vybavenost montážní posádky všemi potřebnými nástroji a materiálem pro profesionální práci.

Profesionální montáž klimatizace


Provádíme i servis klimatizace

Klimatizace Toshiba jsou kvalitní a spolehlivé, avšak jako všechna zařízení potřebují údržbu a občas drobnou opravu. Proto nabízíme odborné služby při servisu klimatizací i dalších chladících nástrojů či vzduchotechniky. Servis provádíme po celé republice, pohotovost držíme neustále a v případě akutní havárie přijíždíme během několika hodin.

Servis klimatizace