Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.

dioptrické brýle

Brýle podle posledních trendů z Adam OPTIMART

Jak je to dávno, co ve vitrínách vládly hranaté obdélníkové tvary? To víme přesně - začalo to v roce 2002 a skončilo až nástupem retro mody - před 6 lety na výstavách, před 4 roky v optikách.

V módě se všechno se vrací, tak nezoufejte. I Vám bude zase jednou dobře pasovat poslední móda a nejmódnější barvy. Hranaté tvary už jsou zase na obzoru! U každého comebacku koncepce se projeví technický pokrok, takže moderní brýle jsou k poznání - ty staré jsou proti nim vždy na pohmat tak nějak neohrabané.

Na webu najdete spoustu inspirace, ale poslední instancí je vždycky optika. Koneckonců jde o profesionální individuální výrobek a nejpodstatnější je správná korekce Vaší vady.
Pokud se Vám něco zalíbí na naší www.adamoptimart.cz, kontaktujte svého optika, rádi Vám k němu na vyžádání model dopravíme.

Objednávání brýlových obrub nebylo nikdy snazší!


Pouzdro na brýle jako praktický dárek

Ke značkovým obrubám většinou dostanete také pouzdro na brýle, ale výběr pouzdra podle vlastní chuti patří k jednomu z potěšení při nakupování. Navíc každý má jiné hledisko na výběr pouzdra a doplňků - někdo potřebuje odolný futrál, někdo naopak lehkou měkkou bačkůrku, někdo chce nenápadnou barvu, někdo naopak rád vidí v tašce na první pohled svítivě barevné pouzdro - to už necháme na Vás.

Pouzdra a sluneční brýle můžete bez obav nakupovat online rovnou na maloobchodním webu www.sova-eshop.cz
Dodává naši garantovanou kvalitu za velmi příznivé ceny. Výběr je tam opravdu velký, žádná optika se mu nevyrovná, všechna pouzdra mají uvedený rozměr, takže se zorientujete s ohledem na velikost svých brýlí.

Doplňky a pouzdra navíc můžete použít jako praktický dárek pro svou rodinu i přátele.

Pouzdro na brýle klasické i slunečníVydáno 03.02.2016
283 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Adam OPTIMART s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Adam OPTIMART s.r.o.
www.adamoptimart.cz
Adresa

Adresa

Mrštíkova 399/2a
Liberec 3 460 01

obchod@adamoptimart.cz
+420 482 710 014


Najdete nás také zde:

ARES
captcha