Vánoční večírek pro firmy a uzavřené společnosti zajistí Restaurace AIR CLUB

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Vánoční večírek pro firmy a uzavřené společnosti zajistí Restaurace AIR CLUB

FBA spol.s r.o.
Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Ubytování u letiště Praha Ruzyně - kvalitní, ale levné

Pokud hledáte kvalitní ubytování za nízkou cenu, je hotel FBA tím pravým místem. Objekt prošel kompletní téměř dvouletou rekonstrukcí a nyní je plně klimatizovaný, kompletně bezbariérový a moderně vybavený. Ceny však zůstaly nízké a přijatelné. Za dvoulůžkový pokoj zaplatíte od 900 do 1500 Kč. Vybírat můžete z 1-2-lůžkových pokojů nebo 4-lůžkových studií. Samozřejmostí je sociální zařízení na každém pokoji, televizor, vysokorychlostní připojení k Internetu a kuchyňka (na pokoji nebo společná). Hotel je vhodný jak pro jednorázové přespání cestou z nebo na letiště, tak pro dlouhodobější studijní pobyt. Recepce funguje nonstop, takže ubytovat se nebo odjet můžete prakticky kdykoliv.

Restaurace a denní bistro AIR CLUB u letiště Ruzyně

Ať už jste v hotelu FBA ubytovaní či nikoliv, můžete využít možnost stravování v hotelové restauraci a denním bistru AIR CLUB, které jsou rovněž klimatizované a bezbariérové. Restaurace nabízí chutná a zdravá jídla, polední menu je formou samoobsluhy, v cenách od 80 do 100 Kč. Aktuální denní nabídku i jídelní lístek naleznete na www.lunchtime.cz. Firmy z okolí mohou využít naši restauraci pro vyřešení "závodního stravování".

K dispozici je také salonek pro 8 osob, který je velmi vhodný pro obchodní jednání se zahraničními partnery. Na přání je možné připravit jakékoliv občerstvení a catering. V pracovní dny podáváme snídaně už od časných ranních hodin.

V letních měsících je možné posedět také na terase.

Pronájem konferenčních prostor a učeben

Další široké možnosti využití nabízí hotel FBA pro firemní školení či obchodní jednání. Konferenční sál má kapacitu 30 osob, učebny pak 20 osob. Také tyto místnosti jsou moderně vybavené a plně klimatizované. V případě vícedenních školení je možné domluvit balíčky na míru, které obsahují pronájem konferenční prostor, stravování a catering i ubytování pro účastníky za velmi výhodné ceny.

Parkování pro hosty hotelu i restaurace je hlídané, přímo v areálu hotelu.

V případě zájmu o rezervaci ubytování, místa v restauraci či bližší informace pro firmy neváhejte a kontaktujte společnost

FBA spol.s r.o.
K Letišti 934, Praha 6 – Ruzyně
tel. 220 372 678; 220 372 049
fax. 220 372 321
e-mail: fba@fba.cz
www.fba.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fba.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.

Vydáno 23.05.2016
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.

Vydáno 27.03.2018
Prostory pro jednání se zahraničními partnery v České republice poblíž letiště Praha

Prostory pro jednání se zahraničními partnery v České republice poblíž letiště Praha

Hledáte vhodné prostory pro obchodní jednání se zahraničním partnerem? Ideálním místem je hotel FBA, situovaný v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla, který je po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí moderní a reprezentativní prostory, jak pro samotné jednání, tak pro případné ubytování zahraničních hostů, občerstvení i celodenní stravování.

Vydáno 15.06.2015
Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.

Vydáno 15.02.2017Vydáno 15.06.2014
1345 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2019

Ubytování u letiště Praha

Ubytování u letiště Praha

Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Pronájem konferenčních prostor a učeben, víkendové firemní pobyty v Praze