Eshop se zdravotnickým a spotřebním materiálem pro ordinace a kliniky

ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře

Eshop se zdravotnickým a spotřebním materiálem pro ordinace a kliniky

ADVAMED s.r.o.
zdravot.materiál pro kliniky a lékařeNabídka lékařského vybavení a zdravotnických potřeb – od spotřebního materiálu po specifické pomůcky kardiologie, radiologie či urologie

Zajištění odborné lékařské pomoci a nejrůznějších úkonů se neobejde bez patřičného kvalitního lékařského vybavení a lékařských přístrojů. Společnost ADVAMED s.r.o. je přímým pokračovatelem firmy COMESA, spol. s r.o. a zajišťuje obchodní devize v oblasti intervenční kardiologie a radiologie, urologie, gastroenterologie, stejně tak poskytuje běžný spotřební zdravotnický materiál.

Lékařské vybavení, Praha

Návaznost na předchozí obchodní činnosti

Společnost ADVAMED s.r.o. vznikla jako přímý pokračovatel firmy COMESA, spol. s r.o., kde převzala tři kompletní obchodní divize ve výše zmíněných oblastech. Poskytované služby jsou však vykonávány v naprosté kontinuitě, společnost převzala veškeré obchodní zástupce, pracovníky zákaznického servisu, management, zanechala i stejné místo působnosti i telefonický kontakt.

Z pohledu spolupráce mezi společností a obchodními partnery tak nedošlo k žádné znatelné změně. V současné době patří firma mezi významné dodavatele lékařského vybavení, přístrojů i zdravotnického materiálu a potřeb.


Spotřební zdravotnický materiál a potřeby

Běžná zdravotnická činnost se neobejde bez použití spotřebního zdravotnického materiálu a dalších potřeb. Frekvence jejich použití je velmi vysoká, proto se při výběru klade velký důraz na kvalitu v kombinaci s přijatelnou cenou. Společnost ADVAMED s.r.o. dodává celou řadu spotřebního zdravotnického materiálu od různých výrobců.

V nabídce společnosti tak naleznete lékařské vybavení, spadající do nejrůznějších oblastí zdravotnictví. Vyberte si ideální filtry, štítky, plomby, různé velikosti i typy obalového materiálu, zdravotnické potřeby pro sterilizaci, silikonové hadičky, odběrové zkumavky s heparinem či identifikační pásky pro pacienty a další spotřební materiál.

Potřebujete spotřební zdravotnický materiál vysoké kvality za přijatelnou cenu?


Lékařské vybavení a přístroje pro kardiologii a radiologii

Společnost ADVAMED s.r.o. se specializuje na dodávku lékařských přístrojů a vybavení pro oblast kardiologie a radiologie. Nabízí produkty vysoké kvality od amerických, japonských, německých, španělských i irských světoznámých výrobců. V nabídce tak naleznete řadu odborného lékařského vybavení včetně katetrů, drátů, dilatačních balonů, stentů či aortálních stentgraftů.

Lékařské vybavení a přístroje světových výrobců využívejte i na svých zdravotnických pracovištích


Gastroenterologie a urologie

Třetí oblastí, kterou se společnost zabývá, je dodávka lékařských přístrojů a vybavení v oblasti gastroenterologie a urologie. Nabízí diagnostické přístroje a sondy pro diagnostiku, přičemž poskytuje kompletní servis všem lékařským pracovištím, které tyto přístroje využívají. Kromě sofistikovaných lékařských přístrojů zajišťuje dodávku spotřebního materiálu a další lékařské vybavení v těchto oblastech zdravotnictví.

Společnost ADVAMED s.r.o. tak patří jednoznačně mezi jedny z nejvýznamnějších dodavatelů lékařského spotřebního materiálu a přístrojů pro oblasti kardiologie, radiologie, urologie a gastroenterologie.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.advamed.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.

Vydáno 10.05.2017
Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Advamed je společnost, na kterou se můžete spolehnout, pokud hledáte kvalitní lékařské vybavení - a to nejen zdravotnické potřeby, ale také moderní přístroje pro kardiologii, radiologii, urologii nebo gastroenterologii.

Vydáno 22.03.2016
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.

Vydáno 03.06.2018Vydáno 05.02.2016
383 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2018