Zahradní technika, náhradní díly, servis Briggs Stratton Zlín

Zahradní technika Omelka Zdeněk Omelka

Zahradní technika, náhradní díly, servis Briggs Stratton Zlín

Zahradní technika Omelka
Zdeněk Omelka
Zahradní technika k dostání u nás včetně servisu

Před jarní sezonou je dobré být připraven, zahradní technika by vám tedy rozhodně neměla chybět. Při ošetřování zeleně vám pomůže a ušetří spoustu namáhavé práce. Zajeďte si i vy pro zahradní techniku ECHO, kterou prodává společnost Zahradní technika Omelka. Kromě prodeje se vám postaráme i o záruční a pozáruční servis.

zahradní technika ECHO

Servis zahradní techniky by pro vás měl být prioritou

Zahradní technika by měla být před zápřahem dobře zkontrolovaná, aby během sezony nenastaly neočekávané problémy a vy nemuseli stroj ihned servisovat. Servis zahradní techniky zajišťuje i Zahradní technika Omelka, která celý přístroj dokonale vyčistí. A to nejen pracovní část stroje, ale také motor. Pokud by se některá část vašeho stroje porouchala, nezoufejte, že byste museli zase jinam. Naše firma je schopná zajistit i náhradní díly.

Servis zahradní techniky zajistětě raději hned!


Přijďte si k nám pro zahradní techniku ECHO

Zahradní technika ECHO nabízí každému zákazníkovi široký sortiment vybavení, ze kterého můžete vybírat. Pro každého z vás se něco najde. Motorové pily, křovinořezy, postřikovače, sekačky – vše, co vaše zahrada potřebuje, aby byla krásná a celé jaro a léto plná života.

Nepodceňte nákup zahradní techniky a obstarejte si ji co nejdříve. S vybavením od firmy Zahradní technika Omelka na rostliny i plevele vyzrajete jedna dvě.

Udržujte krásnou zahradu díky zahradní techniceVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahrada-omelka.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Domácí, chovatelské i zahradnické potřeby od firmy Zahradní technika Omelka

Domácí, chovatelské i zahradnické potřeby od firmy Zahradní technika Omelka

Sháníte kvalitní vybavení pro domácnost a zahradu? Vše pořídíte u nás. Zahradní technika Omelka, to jsou domácí potřeby, ale také chovatelské potřeby, ruční nářadí nebo zahradnické potřeby. Najdete u nás opravdu široký sortiment, ze kterého si vyberete vše pro svou domácnost.

Vydáno 29.11.2016
Prodej a servis kvalitní zahradní, lesní a komunální techniky

Prodej a servis kvalitní zahradní, lesní a komunální techniky

Vybavte se zahradní, lesní a komunální technikou už teď a buďte včas připraveni na příchod sezóny. Zahradní technika Omelka vám pomůže s výběrem vhodných strojů a zařízení a zajistí také jejich servis či pravidelnou údržbu.

Vydáno 19.01.2014Vydáno 05.02.2016
102 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2017

Zahradní technika

Zahradní technika

Spolehlivá zahradní technika – prodej a servis ve Zlínském kraji

Lesní a komunální technika

Lesní a komunální technika

Kvalitní lesní a komunální technika - prodej, servis, údržba Zlínský kraj

Domácí potřeby, ruční nářadí

Domácí potřeby, ruční nářadí

Domácí a kuchyňské potřeby, ruční nářadí v Napajedlích na Zlínsku