Sídlo firmy v Praze i pronájem kanceláří v Areálu Harfa

Potřebujete mít sídlo firmy nebo kanceláře v Praze? Obraťte se na společnost Areál Harfa, která sídlí od roku 2003 v ulici Pod Harfou na Praze 9. Ve zrekonstruovaném areálu několik minut od centra a dostupném městskou hromadnou dopravou i vlakem nabízíme poskytnutí sídla firem i pronájem kanceláří. Našich služeb využívá několik desítek společností.

Areál Harfa - pronájem kanceláří, pronájem zasedací místnosti

Zařídíme sídlo firmy v Praze

Na naší adrese vám nabízíme umístění sídla vaší firmy či společnosti. Samozřejmostí jsou všechny služby s tím související. Zajistíme například přijímání a úschovnu poštovních zásilek v sídle firmy v Praze, o příchozí poště vás budeme informovat a zásilku také přepošleme na vámi uvedenou adresu. Zřídíme vaší firmě telefonní linku či emailovou adresu a jménem vaší společnosti vyřídíme telefonáty.

K poskytnutí sídla firmy zajistíme všechny potřebné doklady a dokumenty. Za tyto úkonu nic neplatíte, hradíte pouze pronájem sídla firmy.

Pronájem sídla firmy v Praze


Nabízíme krátkodobý pronájem kanceláří (Praha 9)

Pokud je vaše firma mimopražská a hledáte jen kanceláře pro občasná jednání v Praze, nevyplatí se vám nájem stálé kanceláře. Proto vám umožníme krátkodobý pronájem kanceláří v našem sídle s veškerým zařízením.

Zajistíme také pronájem zasedací místnosti pro obchodní či jiné jednání. Samozřejmostí je asistent, který zajistí malé občerstvení a další asistenční služby. Součástí pronájmu je také kuchyňka a sociální zařízení, nechybí připojení k internetu, kopírka a tiskárna. To vše i za hodinový pronájem.

Pronájem kanceláří za výhodné cenyVydáno 08.02.2016
100 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Areál Harfa v Praze – krátkodobý pronájem kanceláře, zřízení sídla firma i správa nemovitostí

Areál Harfa v Praze – krátkodobý pronájem kanceláře, zřízení sídla firma i správa nemovitostí
Najít vhodné místo pro umístění sídla firmy nemusí být jednoduchou záležitostí. To samé platí o krátkodobém pronájmu kanceláře, kdy se nevyplatí mimopražským podnikatelům vybudování trvalého místa. Na tuto poptávku reagují majitelé administrativních budov v ulici Pod Harfou, kteří prostory ...

Spolehlivé zemní práce a autodoprava v Praze i Litoměřicích

Spolehlivé zemní práce a autodoprava v Praze i Litoměřicích
Ti nejšikovnější v oboru zemních prací a autodopravy jsou zaměstnanci Centra Harfa v Praze a Litoměřicích. Náš šikovný bagr Komatsu WB97r je velmi praktickým zařízením, s nímž jsme schopni provádět zemní práce téměř v jakémkoliv rozsahu. Zemní práce zajišťujeme především v Ústeckém kraji, Praze a ...
PODSTRÁNKY

Poskytování sídla firmy na Praze 9

Poskytování sídla firmy na Praze 9
Poskytování místa pro zřízení firemního sídla v Praze 9

Krátkodobý pronájem kancelářských a zasedacích prostor

Krátkodobý pronájem kancelářských a zasedacích prostor
Krátkodobý pronájem kanceláře a zasedací místnosti v Praze 9
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum Harfa s.r.o. Kancelářské a zasedací prostory Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum Harfa s.r.o.
www.matracebezlepidla.cz
Adresa

Adresa

Pod Harfou 3/3
Praha 9 190 00

ciba@eeg.as
+420 777 905 090


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha