Lanové centrum Lanáček Otrokovice nabízí zábavu pro celou rodinu

Hledáte místo, kde se vaše děti zabaví a vy se nebudete muset strachovat o jejich bezpečí? Navštivte dětské lanové centrum Lanáček Otrokovice, který je součástí cyklotrasy Baťův kanál. Na děti tu čeká lanová dráha s překážkami. Součástí areálu jsou i další atrakce pro děti i dospělé a nekuřácká restaurace.

dětské lanové centrum Lanáček Otrokovice

Lanová dráha s překážkami pro děti a další atrakce lanového centra

Lanové centrum je určeno dětem ve věku od 3 do 11 let. Na lanové dráze musí překonat spoustu zábavných překážek. Narazí například na pavoučí síť, netopýří most nebo opičí dráhu. Svoji cestu mohou ukončit na skluzavce nebo na oblíbené lanovce. Děti se zabaví a zároveň budou v bezpečí, protože jsou po celou dobu jištěny záchrannými sítěmi.

Fotogalerie z lanového centra


Lanové centrum Otrokovice otevřeno každý den

Lanáček Otrokovice je otevřen každý den s výjimkou silného větru. Je tedy na zvážení rodičů, zda je k návštěvě lanového centra vhodné počasí. Pozor také na to, že lanová dráha není osvětlená, proto nedoporučujeme návštěvu v pozdních odpoledních a večerních hodinách.

Do Lanáčku od 11 do 20 hodin


Součástí lanového centra Lanáček je také nekuřácká restaurace

V areálu dětského lanového centra se nachází nekuřácká restaurace s výhledem do zeleně. Skvěle se hodí pro posezení s přáteli, oběd i rodinné oslavy a firemní akce. Nabízíme polední menu i jídla ze stálého jídelního lístku, kvalitní kávu a domácí dezerty. Na vaše přání připravíme i rauty a občerstvení.

Restaurace s kapacitou 30 míst je v provozu celoročně. V letních měsících je k dispozici také letní zahrádka pro 140 osob s výhledem na lanové centrum.

Nekuřácká restaurace se zahrádkou OtrokoviceVydáno 09.02.2016
616 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lanáček Otrokovice - sportcentrum a nekuřácká restaurace EKOREGIONAL, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Lanáček Otrokovice - sportcentrum a nekuřácká restaurace
www.lanacek-otrokovice.cz
Adresa

Adresa

Mánesova 1916
Otrokovice 765 02

info@lanacek-otrokovice.cz
+420 773 756 103


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha