Výměna vodoměrů nebo měřičů tepla - servisní služba nebo instalace přesných vodoměrů nebo měřičů tepla.

Maddeo CZ s.r.o. Vodoměry a měřiče tepla

Výměna vodoměrů nebo měřičů tepla - servisní služba nebo instalace přesných vodoměrů nebo měřičů tepla.

Praktický rádce pro SVJ - v elektronické verzi zdarma

Chcete založit společenství vlastníků, hledáte nové informace, rady a tipy pro bytová družstva nebo se vám zdají stanovy SVJ složité? A nebo pro váš dům plánujete zřídit webové stránky a zlepšit komunikaci mezi členy i nájemníky? Ve všech případech vám přijde vhod Praktický rádce pro SVJ. Práce výboru SVJ není jednoduchá a dopátrat se kvalitních informací vyžaduje značné úsilí - a proto se vám snažíme práci ulehčit a vše podstatní shrnout do našeho rádce.

Maddeo CZ s.r.o.

Praktický rádce pro SVJ – pomoc pro společenství vlastníků

Praktický rádce pro SVJ je publikace, kterou vám budeme v případě zájmu zasílat v elektronické podobě dokonce ještě dříve, než půjde do tisku. Najdete v ní užitečné rady i tipy ohledně SVJ, podstatné pro každé bytoví družstvo či společenství vlastníků.

Praktického rádce si samozřejmě můžete předplatit i v tištěné variantě, abyste měli veškeré stanovy SVJ i informace pro společenství vlastníků vždy po ruce ve vaší knihovně.

Praktický rádce pro SVJ


Stanovy SVJ, vytápění, výtahy, revitalizace, bezpečnostní dveře nebo nové vyhlášky

Co všechno se dočtete v Praktickém rádci pro SVJ? Pravidelně pro vás připravujeme články na nejrůznější témata, od informací o nových vyhláškách přes tipy jak ušetřit za energii a vytápění až po texty o opravách a rekonstrukcích. Zkrátka vše, s čím se každé bytové družstvo a společenství vlastníků čas od času setká.

Stanovy SVJ a další podstatné informace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.maddeo.cz

Vydáno 09.02.2016
286 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kotelny pro bytové domy

Kotelny pro bytové domy
Každý dům potřebuje mít zázemí. To samozřejmě tvoří technická místnost, ve které se často nachází i kotel. Týká se to nejenom klasických rodinných domků, které si v kotli zatápí, ale také bytových domů, které potřebují mít opravdu silné kotle přizpůsobené vysokému výkonu. Téma domovních kotelen pro ...

Výměna vodoměrů s Maddeo CZ vždy proběhne hladce

Výměna vodoměrů s Maddeo CZ vždy proběhne hladce
Výměna měřičů tepla a vodoměrů bývá často podceňovanou záležitostí. Lidé se například mylně domnívají, že domácí vodoměry nemusí být přesné, že pro měření tepla naprosto stačí osadit repasovaný vodoměr, nebo naletí klamným reklamám propagujícím některý z typů vodoměrů, který se ale do jejich ...

Přesné neovlivnitelné měření vody a měření tepla zohledňující prostupy tepla mezi byty

Přesné neovlivnitelné měření vody a měření tepla zohledňující prostupy tepla mezi byty
Na to jsme se zeptali za Vás Ing. Radka Myšáka, jednatele společnosti Maddeo CZ s.r.o. Společnost Maddeo CZ s.r.o. je významným dodavatelem přesných vodoměrů a měřičů tepla.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Maddeo CZ s.r.o. Vodoměry a měřiče tepla
WEBOVÁ STRÁNKA
Maddeo CZ s.r.o.
www.neovlivnitelnyvodomer.cz
Adresa

Adresa

Pobřežní 249/46
Praha 8 186 00

info@maddeo.cz
+420 800 778 778


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha