KOPR: robotizovaná pracoviště pro svařování i další technologie

Svařování, nýtování, obrábění či řezání laserem snadno a efektivně? To vám umožní robotická pracoviště. Pokud i vy chcete ve své firmě dosáhnout co nejefektivnější výroby, obraťte se na společnost KOPR. Robotická pracoviště i svařovací přípravky vám totiž vyrobíme na klíč.

robotizovaná pracoviště pro svařování

Robotická pracoviště na míru

Robotická pracoviště vám v naší firmě vytvoříme přesně na míru od prvotního návrhu až po finální úpravy. Zajistíme plánování, simulaci procesu, konstrukci pracoviště, instalaci, zprovoznění a dokonce i zaškolení obsluhy. Robotická pracoviště přitom vybavujeme jedním nebo několika roboty od světových výrobců, jako jsou například firmy KUKA, ABB nebo Motoman.

Naše robotická pracoviště vám pomohou s odporovým i tavným svařováním, manipulaci s materiálem, nanášením lepidel, řezání, nýtování i obráběním přesně dle typu vaší výrobní technologie.

Robotická pracoviště vybavíme výkonnými roboty


Přípravky pro snazší svařování

Tím ale nabídky společnosti Kopr nekončí. Dodáváme také svařovací přípravky, a to jak ty s manuálním upínáním, tak ty plně automatizované určené například pro robotové svařování. V naší nabídce najdete svařovací přípravky pro tyto technologie:

- odporové svařování
- tavné svařování
- laserové technologie
- svařování pod lisem

I v tomto případě se plně přizpůsobíme vašim potřebám a svařovací přípravky vám od začátku až do konce navrhneme na míru. Pokud i vy chcete zefektivnit výrobu ve vaší firmě, obraťte se na nás. Vyrobíme vám moderní robotické pracoviště na míru!

Svařovací přípravky pro vaši firmuVydáno 10.02.2016
170 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků strojů a přípravků

Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků strojů a přípravků
V každém průmyslu jsou důležité nejen zkušenosti, dovednosti, kvalifikace a nápady, ale také zařízení, díky kterým bude možné všechny záležitosti realizovat. Jako například robotizovaná pracoviště, svařovací přípravky či jednoúčelové stroje a kontrolní zařízení. A na kompletní dodávky od projektů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOPR spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOPR spol. s r.o.
www.kopr.net
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Co nabízíme
Adresa

Adresa

Michelská 367
Praha 4 - Michle 140 00

kopr@kopr.net
+420 602 686 387


Najdete nás také zde:

ARES
captcha