Servis počítačů, notebooků i připojení do sítě od CompAct

Kvalitní servis počítačů potřebuje v dnešní době snad každý. Bez tohoto druhu osobní elektroniky bychom se již neobešli v práci, ani v osobním životě. Ovšem jako všechny výrobky i vaše PC nebude věčné a může se na něm cokoliv porouchat. V takovém případě je dobré zajistit si servis PC a notebooků, kde vám vše rychle a dobře opraví. Neobejdeme se navíc ani bez zapojení počítačů do sítě.

CompAct - servis počítačů i notebooků

Servis notebooků i PC se hodí vždy

Hledáte takový servis notebooků, na který je obyčejný prodejce krátký? V tom případě se obraťte na společnost CompAct! Pokud u nás nakoupíte zboží, rozhodně neprohloupíte ani v případě, že byste potřebovali nějaký komponent opravit. Ať už se jedná o diagnostiku, nákup náhradních dílů či údržbu softwaru, se všemi těmito potížemi se na nás můžete rozhodně obrátit. Záruční a pozáruční servis je pak naprostou samozřejmostí.

Kvalitní servis PC – opravy, údržba i upgrade!


Zajistíme pro vás vše včetně síťových připojení

Naprostou nezbytností v případě používání PC je i připojení do sítě. Sítě samozřejmě nabízí i firma CompAct, a to různé druhy. Síťové prvky čítají velké množství variant, které můžete využívat, ať už se jedná o routery, access pointy, repeatery, switche nebo modemy. Najdete u nás i doplňkový sortiment, jakým jsou antény, napájení, kabely či konektory. Spolehlivý servis počítačů včetně připojení do sítě najdete právě u CompAct!

Široký výběr síťových komponentůVydáno 10.02.2016
74 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.

Se softwarem Money S3 bude vedení účetnictví hračka

Se softwarem Money S3 bude vedení účetnictví hračka
Že je dobrý účetní systém velmi důležitý, potvrdí mnoho klientů i profesionálních účetních firem, které účetní program Money S3 používají. Vybrat si ten správný ekonomický systém je zkrátka alfou a omegou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CompAct s.r.o. Výpočetní technika Litomyšl
WEBOVÁ STRÁNKA
CompAct s.r.o.
www.compact.lit.cz
Adresa

Adresa

Smetanovo náměstí 68
Litomyšl - Město 570 01

compact@lit.cz
+420 461 618 727


Najdete nás také zde:

ARES
captcha