LANA VAMBERK s.r.o.Ocelová lana s různými možnostmi využití vyrábí firma LANA VAMBERK

Spolehlivá nerezová a ocelová lana, která nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, vyrábí a dodává společnost LANA VAMBERK. Na českém trhu působíme už více než 60 let a garantujeme kvalitu, odolnost a dlouhou životnost našich lan.

LANA VAMBERK - ocelová i nerezová lana

Spolehlivá nerezová a ocelová lana, která nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, vyrábí a dodává společnost LANA VAMBERK. Na českém trhu působíme už více než 60 let a garantujeme kvalitu, o

Nabídka našich ocelových lan je rozmanitá. Využít je lze jako lana jeřábová, vrtná, výtahová, tažná lana do lanovek, ale také jako napínací, nosná, kotevní a další ocelová lana. Vyrábíme je z kvalitní oceli a dbáme na to, abychom neustále zlepšovali výrobní postupy a drželi krok s technologickým vývojem. Proto jsou naše ocelová a nerezová lana kvalitní, spolehlivá, odolná a mají dlouhou životnost.

V nabídce máme ocelová lana o průměru 1 až 30 mm, konstrukcí Standard, Seal, Filler, Warrington, Herkules, Stabil a jednopramenná lana.

Ocelová lana


Přizpůsobíme se přání zákazníka – nerezová lana na míru

Ocelová a nerezová lana vyrábíme v souladu s normami, především s evropskou normou EN ČSN 12385. Naším cílem je uspokojit požadavky zákazníků a nezklamat jejich důvěru. Proto jsme schopni vyrobit i nerezové a ocelové lano podle specifických požadavků zákazníka tak, aby splňovalo podnikovou normu PN 95-02.

Zákazníkům se přizpůsobíme i v dalších ohledech, na příklad co se týče přání suchého lana místo mazaného, nebo požadavku na použití jiné pevnosti drátu. Samozřejmostí je dodání ocelových a nerezových lan v různých objemech, baleních a na míru zákazníkovi přizpůsobíme i formu přepravy.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a dodávka normalizovaných i zakázkových ocelových lan

Výroba a dodávka normalizovaných i zakázkových ocelových lan

Ocelová lana hrají důležitou roli v životě naprosto každého. Výtahy, jeřáby, dopravníky či jakákoliv jiná zařízení, se kterými lidé přichází do styku naprosto běžně. Aby mohli lidé všem těmto zařízením plně důvěřovat, musí si odborníci dávat pozor na kvalitu každého pramínku, které je součástí celého lana. Odebírat proto lana od firmy, která má s výrobou lan dlouhodobého zkušenosti, je záruka kvality a spokojenosti.

Vydáno 31.05.2017Vydáno 10.02.2016
104 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2020