E-expert, spol. s r.o.

Vydáno 10.02.2016
148 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2017

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.

E-expert - ochrana životního prostředí

Pomůžeme vám získat dotace OPŽP

Chcete se ucházet o dotace z OPŽP, ale nevíte jak na to? Pak je pro vás společnost E – expert správnou volbou. V oboru OPŽP máme bohaté zkušenosti. Pomůžeme vám s vypracováním rozptylových studií, zpracováním odborných posudků i studií proveditelnosti. Naše služby můžete využít, ať už se ucházíte o dotace v rámci jakékoli osy. Poradíme si se zpracováním projektů v těchto případech: - Prioritní osa 2 - Zlepšování kvality ovzduší a snižování emisí – zahrnuje projekty zaměřené na kvalitu ovzduší a omezené emisí, ale i na šetrné způsoby výroby energie - Prioritní osa 3 - Udržitelné využívání zdrojů energie – podporuje projekty zajímající se o obnovitelné zdroje energie a úspory energie - Prioritní osa 5 - Omezování průmyslového znečištění a environmentálních rizik Pokud i vy chystáte projekt a chcete podporu OPŽP, obraťte se na nás. V roce 2014 jsme registrovali 100% úspěšnost podaných žádostí. Rádi poradíme i vám!

Poradíme vám, jak na dotace OPŽP.


Environmentální outsourcing a služba podnikový ekolog

Naším oborem ale nejsou pouze dotace z OPŽP. Nabízíme například i odborný environmentální outsourcing. Zde můžete nově využít službu podnikový ekolog. V rámci té vám poradíme se všemi problémy, které se týkají podnikové ekologie, poskytneme konzultace i praktické tipy na nejvhodnější řešení.