Hlíva ústřičná - prostředek k posílení imunity i na zahlenění

Bylinky Ludmila Pavlíková

Hlíva ústřičná - prostředek k posílení imunity i na zahlenění

Bylinky Ludmila PavlíkováTradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Stres je problémem dnešní doby a může způsobit i řadu zdravotních problémů. Pomoci může tradiční čínská medicína, na kterou se specializuje firma Bylinky Ludmila Pavlíková. Nabízíme byliny a bylinné produkty, ale také přírodní kosmetiku a polodrahokamy.

Čaj básníků života

Tradiční čínská medicína - bylinné produkty pro všechny

Naše nabídka je široká a vybere si z ní každý. Prodáváme jednodruhové byliny i bylinné směsi. Součástí naší nabídky jsou také výrobky z bylin, tedy bylinné masti, tinktury a koncentráty. Jelikož se specializujeme na tradiční čínskou medicínu a čínské byliny, naleznete nás také čínské směsi wany. Kromě toho nabízíme byliny z Peru nebo ayurvédské byliny a čaje.

Akční produkty- tradiční čínská medicína a další byliny


Oblíbená bylinná směs Zklidnění zčeřené hladiny

Nejpoužívanější čínská bylinná směs je Zklidnění zčeřené hladiny, která vyrovnává energii mezi játry a slezinou. Uvolňuje tak blokády, které vznikly v důsledku nahromadění stresu a nedostatku odpočinku. Zklidnění zčeřené hladiny pomáhá při podrážděnosti, nespavosti, neklidu a vztekání se. Léčí projevy horka v organismu, jako je pálení žáhy nebo gynekologické záněty, uleví i od problémů souvisejících s menstruací.


Pilulka hořce vyléčí horko z jater

Směs čínských bylin Pilulka hořce se využívá pro svou schopnost čistit horko z jater, které je v naší společnosti častým problémem kvůli stresu a potlačovaným emocím, které blokují játra. Projevem toho jsou různé záněty či bolesti hlavy. Pilulka hořce tak příznivě působí na migrény, opary, záněty jater a žloutenku, vysoký krevní tlak a ekzémy.


Polodrahokamy a šperky

Kromě bylin u nás naleznete také širokou nabídku polodrahokamů. Prodáváme neopracované drahé kameny, jako křišťál, ametyst, růženín, kalcit, fluorit, jaspis a další. Zakoupíte u nás také křišťálové a ametystové geody, tromlované kameny či šperky z polodrahokamů, a to náramky, náušnice, přívěsky či prstýnky.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ženská i mužská neplodnost a její příčiny z hlediska čínské medicíny - TCM

Ženská i mužská neplodnost a její příčiny z hlediska čínské medicíny - TCM

Neplodnost patří v dnešní době k problémům mnoha párů a týká se jak mužů, tak i žen. Důvodů, proč je nemožné počít potomka, může být mnoho a také existuje spousta možností, díky kterým je možné problém s neplodností vyřešit. Na odhalení příčiny a nalezení vhodného řešení se zaměřuje také tradiční čínská medicína. V případě potíží s otěhotněním Vám odborně poradí terapeutka TCM a bylinářka paní Ludmila Pavlíková z Ostravy.

Vydáno 06.12.2017Vydáno 10.02.2016
583 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2016