Finanční poradenství INVAID – svěřte osobní finance i firemní finance do rukou odborníků

Peníze nám dávají svobodu a možnost plnit si sny. Jak si ale zajistit dostatek peněz i do budoucna? Investujte část platu a nechce peníze, ať se samy zhodnotí. Jak? To vám poradíme ve společnosti INVAID. Finanční poradenství je naší parketou dlouhá léta. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám tak můžeme nabídnout individuální plán přesně dle vašich požadavků a investičních cílů, a to bez zbytečných poplatků a se stabilními výnosy. Postaráme se o vaše osobní i podnikové finance.

INVAID - finanční poradenství

Finanční poradenství bez poplatků

Ptáte se, v čem se naše finanční poradenství liší od služeb banky nebo dalších institucí? Především v motivaci! Motivací bankovních poradců či burzovních makléřů je totiž dosáhnout co nejvyššího poplatku klienta. Finanční poradce společnosti INVAID ale usiluje o něco jiného – o co nejvyšší zhodnocení financí klienta. Neplatíte u nás nesmyslné poplatky za každou investici, ale naše finanční poradenství funguje trochu jinak. Odměny si totiž na rozdíl od jiných institucí účtujeme až z výnosu investujícího.

Finanční poradenství vám pomůže zbohatnout


Finanční poradce pomůže jednotlivcům i firmám

Chcete i vy co nejvíce zúročit osobní či podnikové finance? Obraťte se na nás. Ve světě financí se skutečně vyznáme, ke každému klientovi navíc přistupujeme zcela individuálně. Nezáleží na tom, zda chcete investovat osobní finance nebo miliony z výdělku firmy - doporučíme vám investici na míru.

Kontaktuje finančního poradce ještě dnesVydáno 11.02.2016
56 Zhlédnutí
Topováno 11.08.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INVAID, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INVAID, s.r.o.
www.invaid.cz
Adresa

Adresa

Žarošická 4292/30
Brno 628 00

info@invaid.cz
+420 530 331 808


Najdete nás také zde:

ARES
captcha