Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete

Vestavěné skříně, kuchyně interiérové dveře i další nábytek na zakázku vám vyrobíme ve společnosti TODAP. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a použití kvalitních materiálů. Ať už si budete přát novou skříň, stůl nebo zařízení celého bytu, postaráme se o vše od prvotních konzultací a návrhů, přes výrobu až po montáž.

nábytek na zakázku

Vestavěné skříně dokáží využít každý prostor

Jednou z našich specialit jsou vestavěné skříně na míru. Ty se totiž na rozdíl od skříní z běžné nabídky obchodů zcela přizpůsobí vašim potřebám. Potřebujete zaplnit nevyužitý prostor v podkroví, na chodbě nebo v úzkých prostorech kuchyně? Vestavěné skříně se skvěle hodí i do velmi atypických míst. Stačí nám ukázat prostory, my si vše změříme a vyrobíme vám vestavěné skříně skosené, podlouhlé i ve tvaru i L, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru kdekoliv. Vybrat si přitom můžete libovolný materiál skříně, druh a barvu dveří, ale i provedení interiéru skříně.


Kuchyně, dveře i další nábytek na zakázku

Vyrábíme ale i další nábytek na míru. S radostí vám vyrobíme interiérové dveře, nábytek do kanceláře ale i vybavení kuchyně. To vše včetně odborného poradenství při výběru materiálu i barev, zaměření prostor i montáže.

Pokud uvažujete o změně interiéru, obraťte se na nás. My vám vyrobíme vestavěné skříně i další nábytek na zakázku přesně dle vašich představ.Vydáno 11.02.2016
251 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nechte si zvětšit byt

Nechte si zvětšit byt
Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností
Jakmile potřebujete speciálně vybavit byt či dům, kuchyni, pokoj nebo jenom vytvořit další místo pro vaše oblečení, pak se vždy můžete obrátit na firmu, která se právě těmito zkušenostmi a výrobou zabývá. Takovýto nábytek na zakázku se hodí do jakéhokoliv pokoje.

Nábytek na míru vytvoří originální prostory

Nábytek na míru vytvoří originální prostory
Zařizujete dům nebo byt a nemůžete najít vhodný nábytek? To znamená, že jste kreativní a uniformní nabídka obchodních řetězců není vaším šálkem kávy. Vy potřebujete originalitu, kreativitu a prvotřídní zpracování. To vše najdete u Todapu, výrobce nábytku na míru.

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc
Kvalitní vestavěné skříně zajistí maximální využití prostoru a jsou vybaveny efektivním systémem pro ukládání nejen oblečení, ale také bot, spotřebičů a dalších věcí, které nemusíte mít po ruce každodenně. Moderní dekory na vestavěné skříně navíc zajistí, že se z jinak nudného interiérového prvku ...

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova
Elegance, praktičnost a kvalitní materiály nábytku na zakázku od společnosti TODAP spol. s r.o. dají interiéru Vašeho domu, bytu či kanceláře zcela novou moderní tvář.
PODSTRÁNKY

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru
Výroba kuchyňských linek na míru, Hrušovany nad Jevišovkou a Moravské Budějovice

Výroba kusového nábytku

Výroba kusového nábytku
Výroba kusového nábytku na míru v okolí Moravských Budějovic a Hrušovan nad Jevišovkou

Šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru
Vestavěné šatní skříně - zaměření a montáž zdarma v Moravských Budějovicích a Hrušovanech nad Jevišovkou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TODAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TODAP, s.r.o.
www.todap.cz
Adresa

Adresa

č. 189
Vrbovec 671 24

info@todap.cz
+420 604 465 204


Najdete nás také zde:

ARES
captcha