Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

Chcete, aby Vaše firma, dům či byt vypadali skutečně moderně a reprezentativně, přitom však za přijatelný peníz? Řešením je využití skleněných příček či stěn, popř. skleněných dveří. Tento prvek s oblibou využívají také renomovaní bytoví architekti. Není divu - precizně a kvalitně vyrobené příčky, stěny či dveře ze skla jednoznačně zvyšují dojem z každého interiéru. Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s jejich realizací dlouholeté zkušenosti.

skleněné příčky, Praha,  ACERA SKLO s.r.o.

Výroba a montáž skleněných stěn a příček

Prakticky každá skleněná příčka nebo stěna se realizuje na míru, přesně podle požadavků zákazníka. Bývá vsazena v obvodovém rámu. Samozřejmostí je použití bezpečnostního skla. Výborně působí spojení skleněné příčky s celoskleněnými dveřmi.
Podle konkrétních prostor se využívá buď jednovrstvé kalené sklo s leštěnou broušenou hranou, v čirém nebo satinovaném provedení nebo sklo lepené (Connex). Pro ukotvení se využívá spodní a horní průběžná lišta BARTOSINI.
V případě zájmu je možné zajistit ornamentní polep Vaší skleněné příčky folií nebo vypískování loga Vaší společnosti.
Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti s realizacemi celoskleněných dělících příček a stěn jak pro firmy, tak v bytové výstavbě, ideálně například pro dodatečné oddělení prostor. Stěny a příčky dodává na klíč, vč. potřebných nosných a kotvících prvků či konstrukcí.


Skleněné dveře jako další reprezentativní, ale zároveň praktický prvek

Většina prostor - ať již bytových, kancelářských nebo např. butiků či jiných obchodů, potřebuje mít zajištěn co nejlepší přístup světla. Tento požadavek výborně řeší celoskleněné dveře. Další jejich neoddiskutovatelnou výhodou je optické rozšíření prostor nebo využití skleněných dveří pro propojení dvou místností. Také variabilita skleněných dveří je velmi vysoká - záleží jen na fantasii a vkusu zákazníka. Vybírat může ze skel čirých, barevných či satinovaných.


Varianty skleněných dveří

První ze základních možností jsou kyvné dveře, vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Tyto dveře jsou zavěšeny klasicky na pantech s aretací mezních poloh (mechanicky nebo s hydraulickým tlumením). Je možné využít také automatický podlahový samozavírač DORMA nebo GEZE.
Často se využívá spojení skleněných příček či stěn se skleněnými dveřmi.
Druhou variantou jsou interierové skleněné dveře posuvné. Jsou vsazeny do skryté pojezdové kolejnice.
Podle vkusu může zákazník vybírat ze širokého spektra pantů, madel, úchytů a ostatních komponentů z rozličných materiálů - nerez mat, chrom lesk, nerez lesk, mosaz lesk, elox hliník.

Posuvné a kyvné skleněné dveře


"Skleněná inspirace"

Pokud uvažujete o využití příček, skel či dveří ze skla a neumíte si je ve Vašich prostorách představit, inspirujte se ve fotogalerii Sklenářství ACERA skleněných stěn, skleněných příček či posuvných a kyvných skleněných dveří na webových stránkách www.acera.cz.

Pokud Vás realizované zakázky zaujaly a máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti sklenářských prací, kontaktujte firmu

ACERA SKLO s.r.o.
Makovského 1179, Praha 6 – Řepy
tel. 257221554; 602393656
e-mail: acera@iol.cz
www.acera.cz

Skleněné stěny a příčky v interiérech od ACERA SKLO s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.acera.cz

Vydáno 18.06.2014
600 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití
Bezpečnostní sklo CONNEX je efektivním a zároveň estetickým řešením v celé řadě stavebních projektů. Poskytuje ochranu před úrazy a pády, proti násilnému vniknutí, snižuje následky vandalismu. Navíc může být odolné také vůči střelám a výbuchu, což je v dnešní době velmi aktuální téma. Není tedy ...

Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost

Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost
Potřebujete sklenářské práce ve velkých výškách? Nebo máte vysoké požadavky na bezpečnost skla? Pak Vám doporučujeme využít služeb společnosti ACERA SKLO s.r.o z Prahy 6, která má s podobnými projekty bohaté zkušenosti. Limitní pro ni nejsou ani výška ani bezpečnostní požadavky. Nevěříte? Přesvědčí ...

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha
Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v ...

Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže

Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže
Dostali jste se do situace, kdy Vám nějaký vandal nebo nešťastná nehoda rozbila výlohu? Máme pro Vás řešení. Díky havarijní sklenářské službě společnosti ACERA SKLO s.r.o, která Vám zajistí kvalitní a rychlou výměnu, nebudete muset držet u Vašeho obchodu noční hlídky. Zajišťuje totiž expresní ...

Acera sklenářství Praha 6 navrhuje a vyrábí na zakázku skleněné příčky, celoskleněné dveře, skleněné schody, zábradlí a realizuje další sklenářské práce. Pracujeme rychle a odborně.

Acera sklenářství Praha 6 navrhuje a vyrábí na zakázku skleněné příčky, celoskleněné dveře, skleněné schody, zábradlí a realizuje další sklenářské práce. Pracujeme rychle a odborně.
Představujeme Vám společnost ACERA SKLO s.r.o., jež působí na českém trhu už více než 20 let. Zaměřuje se zejména na zakázkovou výrobu ze skla, pro interiéry i exteriéry. Veškeré sklenářské práce jsou na klíč, včetně projektu a souvisejících služeb. Podle Vašeho přání dokážeme vyrobit skleněné ...
PODSTRÁNKY

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře
Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla
Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla
Kalené a nekalené schody z pochozího skla, světlíky, pochozí prosklení střech a teras
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ACERA SKLO s.r.o. Sklenářství Praha 6
WEBOVÁ STRÁNKA
ACERA SKLO s.r.o.
www.acera.cz
Adresa

Adresa

Makovského 1179
Praha 6 - Řepy 163 00

acera@acera.cz
+420 257 221 554


Najdete nás také zde:

ARES
captcha