Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

ACERA SKLO s.r.o. Sklenářství Praha 6

Skleněné schody a zábradlí Vám vyrobí sklenářství Praha 6

ACERA SKLO s.r.o.
Sklenářství Praha 6
Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

Chcete, aby Vaše firma, dům či byt vypadali skutečně moderně a reprezentativně, přitom však za přijatelný peníz? Řešením je využití skleněných příček či stěn, popř. skleněných dveří. Tento prvek s oblibou využívají také renomovaní bytoví architekti. Není divu - precizně a kvalitně vyrobené příčky, stěny či dveře ze skla jednoznačně zvyšují dojem z každého interiéru. Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s jejich realizací dlouholeté zkušenosti.

skleněné příčky, Praha,  ACERA SKLO s.r.o.

Výroba a montáž skleněných stěn a příček

Prakticky každá skleněná příčka nebo stěna se realizuje na míru, přesně podle požadavků zákazníka. Bývá vsazena v obvodovém rámu. Samozřejmostí je použití bezpečnostního skla. Výborně působí spojení skleněné příčky s celoskleněnými dveřmi.
Podle konkrétních prostor se využívá buď jednovrstvé kalené sklo s leštěnou broušenou hranou, v čirém nebo satinovaném provedení nebo sklo lepené (Connex). Pro ukotvení se využívá spodní a horní průběžná lišta BARTOSINI.
V případě zájmu je možné zajistit ornamentní polep Vaší skleněné příčky folií nebo vypískování loga Vaší společnosti.
Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti s realizacemi celoskleněných dělících příček a stěn jak pro firmy, tak v bytové výstavbě, ideálně například pro dodatečné oddělení prostor. Stěny a příčky dodává na klíč, vč. potřebných nosných a kotvících prvků či konstrukcí.


Skleněné dveře jako další reprezentativní, ale zároveň praktický prvek

Většina prostor - ať již bytových, kancelářských nebo např. butiků či jiných obchodů, potřebuje mít zajištěn co nejlepší přístup světla. Tento požadavek výborně řeší celoskleněné dveře. Další jejich neoddiskutovatelnou výhodou je optické rozšíření prostor nebo využití skleněných dveří pro propojení dvou místností. Také variabilita skleněných dveří je velmi vysoká - záleží jen na fantasii a vkusu zákazníka. Vybírat může ze skel čirých, barevných či satinovaných.


Varianty skleněných dveří

První ze základních možností jsou kyvné dveře, vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Tyto dveře jsou zavěšeny klasicky na pantech s aretací mezních poloh (mechanicky nebo s hydraulickým tlumením). Je možné využít také automatický podlahový samozavírač DORMA nebo GEZE.
Často se využívá spojení skleněných příček či stěn se skleněnými dveřmi.
Druhou variantou jsou interierové skleněné dveře posuvné. Jsou vsazeny do skryté pojezdové kolejnice.
Podle vkusu může zákazník vybírat ze širokého spektra pantů, madel, úchytů a ostatních komponentů z rozličných materiálů - nerez mat, chrom lesk, nerez lesk, mosaz lesk, elox hliník.

Posuvné a kyvné skleněné dveře


"Skleněná inspirace"

Pokud uvažujete o využití příček, skel či dveří ze skla a neumíte si je ve Vašich prostorách představit, inspirujte se ve fotogalerii Sklenářství ACERA skleněných stěn, skleněných příček či posuvných a kyvných skleněných dveří na webových stránkách www.acera.cz.

Pokud Vás realizované zakázky zaujaly a máte další dotazy, poptávky či objednávky v oblasti sklenářských prací, kontaktujte firmu

ACERA SKLO s.r.o.
Makovského 1179, Praha 6 – Řepy
tel. 257221554; 602393656
e-mail: acera@iol.cz
www.acera.cz

Skleněné stěny a příčky v interiérech od ACERA SKLO s.r.o.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.acera.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost

Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost

Potřebujete sklenářské práce ve velkých výškách? Nebo máte vysoké požadavky na bezpečnost skla? Pak Vám doporučujeme využít služeb společnosti ACERA SKLO s.r.o z Prahy 6, která má s podobnými projekty bohaté zkušenosti. Limitní pro ni nejsou ani výška ani bezpečnostní požadavky. Nevěříte? Přesvědčí Vás reference - ať už se jedná o přesklení skel restaurace na Žižkovském vysílači, Petřínské rozhledně či vybudování nového pavilonu pro jedovaté hady v plzeňské ZOO...

Vydáno 18.06.2015
Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v domech a bytech stejně jako o prostory kancelářské, zejména v administrativním budovách. Pokud o skleněných dveřích uvažujete, je důležité obrátit se na odborníky, kteří mají s jejich výrobou zkušenosti - na firmu ACERA SKLO s.r.o. z Prahy!

Vydáno 03.05.2017
Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX je efektivním a zároveň estetickým řešením v celé řadě stavebních projektů. Poskytuje ochranu před úrazy a pády, proti násilnému vniknutí, snižuje následky vandalismu. Navíc může být odolné také vůči střelám a výbuchu, což je v dnešní době velmi aktuální téma. Není tedy divu, že nachází využití v celé řadě zakázek - od zasklívání výloh, výkladů a oken, až po bankovní a směnárenské přepážky. Pražské sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s realizacemi s využitím bezpečnostního skla CONNEX dlouholeté zkušenosti.

Vydáno 18.07.2016
Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže

Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže

Dostali jste se do situace, kdy Vám nějaký vandal nebo nešťastná nehoda rozbila výlohu? Máme pro Vás řešení. Díky havarijní sklenářské službě společnosti ACERA SKLO s.r.o, která Vám zajistí kvalitní a rychlou výměnu, nebudete muset držet u Vašeho obchodu noční hlídky. Zajišťuje totiž expresní sklenářské práce po celé Praze a okolí, pro všechny typy výkladů, pro výlohy nadrozměrné i těžko dostupné...

Vydáno 10.03.2014
Acera sklenářství Praha 6 navrhuje a vyrábí na zakázku skleněné příčky, celoskleněné dveře, skleněné schody, zábradlí a realizuje další sklenářské práce. Pracujeme rychle a odborně.

Acera sklenářství Praha 6 navrhuje a vyrábí na zakázku skleněné příčky, celoskleněné dveře, skleněné schody, zábradlí a realizuje další sklenářské práce. Pracujeme rychle a odborně.

Představujeme Vám společnost ACERA SKLO s.r.o., jež působí na českém trhu už více než 20 let. Zaměřuje se zejména na zakázkovou výrobu ze skla, pro interiéry i exteriéry. Veškeré sklenářské práce jsou na klíč, včetně projektu a souvisejících služeb. Podle Vašeho přání dokážeme vyrobit skleněné příčky a celoskleněné dveře, skleněné schody nebo skleněná zábradlí. Největší devizou společnosti je její dokonalá precizní práce a individuální přístup ke všem zákazníkům. Uspokojí i ty nejnáročnější z nich!

Vydáno 21.06.2013Vydáno 18.06.2014
516 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2019

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Kalené a nekalené schody z pochozího skla, světlíky, pochozí prosklení střech a teras