Vladan Veřmiřovský
Autoservis a pneuservis

Vydáno 11.02.2016
207 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2017

Kvalitní autoservis vozů všech značek najdete v Petřvaldu

Autoservis, opravy aut, příprava na STK, pneuservis a diagnostika motoru. To je stručný výčet služeb, které poskytuje autoopravna Vladana Veřmiřovského v Petřvaldu. Hledáte-li kvalitní autoservis s osobním a profesionálním přístupem, obraťte se na nás.

autoservis Vladan Veřmiřovský

Autoservis: pravidelná údržba, opravy aut i příprava na STK

V našem autoservisu provádíme opravy aut a servis vozidel všech značek. Zajišťujeme opravy vozidel v záruční době a zabýváme se také kompletní opravou a čištěním autoklimatizace. Samozřejmostí jsou veškeré mechanické práce, tedy montáže tažných zařízení, opravy hlav motorů, turbodmychadel, podvozků, výměny rozvodů, brzdových systémů, tlumičů a další. Součástí našich služeb je i pneuservis. Opravujeme pneumatiky, vyměňujeme kola a přezouváme letní a zimní pneu.


Péče o firemní vozidla – svěřte nám vozový park

Postaráme se také o automobilový park firemních vozidel. Za zákazníky vedeme přehled o tom, které vozidlo má jít na STK nebo servisní prohlídku, hlídáme tedy termíny nutných návštěv autoservisu a své zákazníky na ně telefonicky upozorníme. Váš vůz také prohlédneme a zajistíme jeho přípravu na STK a ME prohlídku. Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás.

Autoservis se širokou nabídkou služeb


Spolehlivá diagnostika motoru a elektroniky

Zabýváme se také diagnostikou motorů evropských, asijských a japonských vozidel. Diagnostiku elektroniky provádíme sériovými čtečkami a používáme také multiznačkový diagnostický systém pro diagnostiku elektronických řídicích jednotek vozidel. Zaměřujeme se na kompletní diagnostiku řídících jednotek značek Volkswagen, Audi, Seat a Škoda.

Diagnostika motoru