Kompostéry zajistí likvidaci zahradního odpadu a kvalitní hnojivo pro občany i města

Proč si pořídit kompostér, jaké mají domácí kompostéry využití, a jaké jsou vlastně výhody kompostování? Kompost je nejlepší přírodní hnojivo. Nejen, že všem rostlinám či zelenině prospívá daleko více, než kupovaná hnojiva a neobsahuje chemii ani žádné nežádoucí látky, ale velká výhoda kompostování je i v tom, že je kompost prakticky zdarma a především jde o nejlepší možnost, jak naložit se zahradním odpadem a zbytečně jím neplnit popelnice. Do kompostéru může přijít jak odpad ze zahrady, tak i přírodní odpad z domácnosti - od zbytků ovoce a zeleniny přes mléčné výrobky nebo papír až po kávové a čajové zbytky.

kompostér

Domácí kompostéry

Jednou z možností je samozřejmě kompostování v podomácku vyrobeném kompostéru, případně založení kompostu přímo na zahradě. Zahradní odpad uložený na zahradě však není zrovna vzhledný, na rozdíl od kompostéru, který vzhled vaší zahrady nijak nenaruší. Vybrat si můžete zelenou nebo černou variantu.

Naše kompostéry odolávají povětrnostním podmínkám a nepraskají, vydrží déle než dřevěné, jsou ekologické, snadno je sestavíte a nemusíte se bát nepříjemného zápachu.


Kompostéry pro města

Kompostéry zdaleka nejsou pouze otázkou pár domácností - města i obce je mohou pořizovat svým občanům a na pořízení kompostérů využít evropské dotace. Například v Praze 6 je již 1000 kusů, a v obci Dobrá mají k dispozici 900 kompostérů.

Na naše kompostéry poskytujeme záruku 4 roky a množstevní slevy, a samozřejmostí jsou i letáky, díky kterým se občané naučí kompostéry správně využívat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kompostery.cz/

Vydáno 11.02.2016
607 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Efektivní zužitkování odpadu v moderních kompostérech

Efektivní zužitkování odpadu v moderních kompostérech
Nádherná zahrada, ukázková kuchyně, čisté a vonící prostředí. Kdo by si to nepřál? Avšak z každého koutu domácnosti i obce vzniká odpad, který se buď jen tak vyhodí a nechá zapáchat v kontejnerech nebo se použije dál. Jak se odpad z kuchyně a zahrady nechá ještě využít? Třeba ke kompostování. Aby ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
www.jelinek-trading.cz
Adresa

Adresa

Jesenická 146/28
Vrbno pod Pradědem 793 26

krelov@jelinek-trading.cz
+420 720 976 439


Najdete nás také zde:

ARES
captcha