Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí

Oční optika Optik Čech sídlí ve Zlíně na ulici Zarámí, kde se nachází od samotného vzniku, tj. od roku 1991. Kromě velkých moderních prostor s rozsáhlým sortimentem se firma Optik Čech pyšní profesionální měřicí technikou i odborným personálem.

Měření zraku, oční optika

Pobočky firmy Optik Čech

Ačkoliv se hlavní sídlo firmy nachází ve Zlíně a současně jde o největší optiku v tomto městě, Optik Čech má na Moravě několik dalších poboček. Kromě Zlína tak můžete společnost najít v Luhačovicích, Vsetíně i v Břeclavi. I tyto pobočky jsou moderně vybaveny a nabízí velký sortiment brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek.


Moderní přístroje pro měření zraku

Společnost má na svých pobočkách moderní přístroje pro měření zraku, přičemž pro zákazníky je měření poskytováno zdarma. Samotné měření provádí odborný personál s mnohaletou praxí, společnost navíc poskytuje garanci dioptrické správnosti, takže je kvalita a správnost měření zraku zaručena. Moderní přístroje pro měření zraku dokáží přesně určit potřebnou hodnotu dioptrií pro kontaktní čočky i brýle. Optik Čech zjistí potřebné dioptrie i lidem, kteří trpí astigmatizmem, změří hodnoty pro všechny, kteří potřebují korekci na blízko, na dálku či pro korekci obojího.

Měření zraku


Pestrý výběr dioptrických brýlí

Oční optika Optik Čech s pobočkami ve Zlíně, Luhačovicích, Břeclavi i Vsetíně nabízí pestrý výběr dioptrických brýlí. Odborný personál vám pomůže při výběru tvaru i značky, také poradí, které typy skel budou pro vaše využití ideální. Optik Čech se zaměřuje především na poskytování obrub vysoké kvality, v nabídce oční optiky tak naleznete produkty značek Rayban, Tom Ford, Oakley či Porsche Design.

Dioptrické brýle


Kontaktní čočky – pečlivý přístup ke klientům

Pokud zvažujete možnost nosit kontaktní čočky, návštěva oční optiky Optik Čech ve Zlíně, Vsetíně, Luhačovicích či Břeclavi bude ideální volbou. Zde se vám totiž bude věnovat speciálně školený odborný kontaktolog, který vás používáním kontaktních čoček provede, uskuteční veškerá potřebná měření zraku včetně zakřivení rohovky a také vás naučí nasazování, vysazování i čištění. V případě, že již kontaktní čočky nějakou dobu nosíte, byste měli dvakrát ročně kontaktologa navštívit. Optik Čech nabídne i kontroly na profesionálních přístrojích a odborné konzultace optometristy.

Na webu společnosti se dozvíte veškeré potřebné informace o společnosti. Najdete zde sortiment dioptrických brýlí, kontaktních čoček, dozvíte se zde i informace o měření zraku a také adresy a kontakty na pobočky ve Zlíně, Vsetíně, Břeclavi i Luhačovicích.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optikcech.cz

Vydáno 01.03.2016
246 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux

Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux
V nejlepší kondici je oko v době od 20 do 35 let. Od 45 let pak postupně oslabuje ochranný systém oka, zvyšuje se možnost výskytu šedého zákalu a věkem podmíněná okulární degenerace (VPMD). Dětské oko ještě není dostatečně vyvinuto a nedokáže se tak dobře bránit škodlivým vlivům. Co z toho vyplývá? ...

Oční optika a měření zraku moderními přístroji

Oční optika a měření zraku moderními přístroji
Oční optika ve Zlíně v ulici Zarámí se pyšní nejnovějšími přístroji pro měření zraku, špičkově vybavenou dílnou pro opravu brýlových obrub a veškerým potřebným vybavením pro kvalitní péči o nositele kontaktních čoček. Samozřejmostí je pestrý výběr brýlí, ze kterého si vybere opravdu každý.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OPTIK ČECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OPTIK ČECH s.r.o.
www.optikcech.cz
Adresa

Adresa

Zarámí 444
Zlín 760 01

info@optikcech.cz
+420 731 800 510


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha