FERRUM s.r.o.

CNC zpracování plechů, ohýbání, dělení trubek a profilů Třebíč

FERRUM s.r.o.




Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také náležitě finančně odmění. Kovošrot přitom provozuje nejen v Moravských Budějovicích, ale také Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Táboře.

Kovošrot, Moravské Budějovice

Výkup kovového šrotu a dalších odpadů

Společnost Ferrum s.r.o. se sídlem v Moravských Budějovicích zajišťuje výkup kovového šrotu, ale také dalších odpadů. Kromě železných a barevných kovů včetně mosazi, bronzu či olova nabízí např. výkup autobaterií.

Často se najdou klienti, kteří potřebují odstranit větší množství odpadu a odvézt jej do kovošrotu, vzhledem k nadměrnému množství to však není v jejich vlastních silách. I na tyto zákazníky společnost Ferrum s.r.o. myslí, a proto nabízí možnost využití vlastní autodopravy a kontejnerové dopravy.

Zbavte se kovového odpadu a dostanete zaplaceno


Bezhotovostní výkup železa v kovošrotu

V souvislosti s nejnovější platnou vyhláškou z roku 2015 je zakázáno vykupovat většinu kovového i jiného odpadu za hotové. Tato změna se týká všech kovošrotů i autovrakovišť včetně zmiňované společnosti Ferrum. Pro zákazníky se však mění jen způsob vyplácení finanční odměny, tedy že peníze nebudou vyplaceny hotově, nýbrž budou zaslány převodem na bankovní účet nebo i složenkou.


Zbavte se svého autovraku

Pokud vaše auto již dosloužilo a potřebujete se jej zbavit, musíte zajistit ekologickou likvidaci. Využijte služeb autovrakovišť v Moravských Budějovicích, Třebíči i Táboře, která zajistí likvidaci podle zákona, to vše navíc zdarma. Pokud je automobil určený k likvidaci v nepojízdném stavu a majitel není schopný jej na místo autovrakoviště v Moravských Budějovicích sám dopravit, společnost Ferrum s.r.o. zajistí sběr autovraku přímo u něj doma. Potvrzení o ekologické likvidaci bude vystaven ihned po převzetí autovraku. Na základě certifikátu je možné natrvalo vyřadit automobil z evidence vozidel.

Ekologická likvidace vozidel zdarma v Moravských Budějovicích


Co je k předání autovraku potřeba

Pokud jste se rozhodli předat automobil k likvidaci, připravte se na to, že musíte dodržet základní pravidla a předložit potřebné doklady. V první řadě je nutné ukázat doklad totožnosti, tedy občanský průkaz či cestovní pas. Pokud autovrak na autovrakoviště nepředává sám majitel, je třeba přiložit i plnou moc. Došlo-li k úmrtí vlastníka či provozovatele, je nutné předložit rozhodnutí v dědickém řízení. Nezapomeňte ani na originál velkého technického průkazu.

Podmínky k zajištění likvidace vozidel se nepatrně liší u právnických osob. Podrobné informace o podmínkách a dalších službách kovošrotu a autovrakoviště naleznete na internetových stránkách společnosti Ferrum s.r.o.



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ferrum-mb.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Podlahové rošty jsou pro svou univerzálnost, jednoduchost, stabilnost i pevnost velmi oblíbeným konstrukčním řešením pro použití na úniková schodiště, lávky, jako kryty odtokových žlabů, montážních jam atp. Často jsou tyto rošty důležitým funkčním prvkem u průmyslových staveb, např. v chemických provozech. Společnost Ferrum s.r.o. se sídlem v Moravských Budějovicích se zabývá výrobou podlahových roštů, přičemž vychází z konkrétních požadavků klienta.

Vydáno 04.03.2016
FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

Hutní materiál, ocelové rošty, ale i kovošrot a likvidace autovraků. To je jen malá část činností, kterými se zabývá společnost FERRUM s.r.o. Kromě toho mezi naše služby patří pálení trubek a plechů laserem i plazmou, výroba sítí do betonu a v neposlední řadě také zámečnictví a mnohé další.

Vydáno 29.09.2016
Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.

Vydáno 01.02.2016
Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu, výroba ocelových roštů, zámečnická výroba, pálení trubek a plechů plazmou či laserem nebo ohýbání betonářské oceli? To i mnohem více patří do nabídky společnosti FERRUM. Chcete i vy poznat naši firmu detailněji, prohlédnout si naše výrobky nebo se na něco zeptat? Již brzy budete mít možnost. Stačí navštívit mezinárodní strojírenský veletrh v Brně ve dnech 14. - 18. 09. 2015.

Vydáno 07.09.2015
Ferrum - kovovýroba od A do Z

Ferrum - kovovýroba od A do Z

Už více než dvacet let společnost Ferrum poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování profilů, výrobu ocelových roštů, kovošrot, prodej náhradních automobilových dílů, armovnu, výrobu výztuže do betonu a také atypických kari sítí.

Vydáno 18.06.2014
Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Společnost Ferrum je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své činnosti.

Vydáno 12.06.2014



Vydáno 13.02.2016
657 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2019

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu

Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů

Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot

Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot