Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také náležitě finančně odmění. Kovošrot přitom provozuje nejen v Moravských Budějovicích, ale také Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Táboře.

Kovošrot, Moravské Budějovice

Výkup kovového šrotu a dalších odpadů

Společnost Ferrum s.r.o. se sídlem v Moravských Budějovicích zajišťuje výkup kovového šrotu, ale také dalších odpadů. Kromě železných a barevných kovů včetně mosazi, bronzu či olova nabízí např. výkup autobaterií.

Často se najdou klienti, kteří potřebují odstranit větší množství odpadu a odvézt jej do kovošrotu, vzhledem k nadměrnému množství to však není v jejich vlastních silách. I na tyto zákazníky společnost Ferrum s.r.o. myslí, a proto nabízí možnost využití vlastní autodopravy a kontejnerové dopravy.

Zbavte se kovového odpadu a dostanete zaplaceno


Bezhotovostní výkup železa v kovošrotu

V souvislosti s nejnovější platnou vyhláškou z roku 2015 je zakázáno vykupovat většinu kovového i jiného odpadu za hotové. Tato změna se týká všech kovošrotů i autovrakovišť včetně zmiňované společnosti Ferrum. Pro zákazníky se však mění jen způsob vyplácení finanční odměny, tedy že peníze nebudou vyplaceny hotově, nýbrž budou zaslány převodem na bankovní účet nebo i složenkou.


Zbavte se svého autovraku

Pokud vaše auto již dosloužilo a potřebujete se jej zbavit, musíte zajistit ekologickou likvidaci. Využijte služeb autovrakovišť v Moravských Budějovicích, Třebíči i Táboře, která zajistí likvidaci podle zákona, to vše navíc zdarma. Pokud je automobil určený k likvidaci v nepojízdném stavu a majitel není schopný jej na místo autovrakoviště v Moravských Budějovicích sám dopravit, společnost Ferrum s.r.o. zajistí sběr autovraku přímo u něj doma. Potvrzení o ekologické likvidaci bude vystaven ihned po převzetí autovraku. Na základě certifikátu je možné natrvalo vyřadit automobil z evidence vozidel.

Ekologická likvidace vozidel zdarma v Moravských Budějovicích


Co je k předání autovraku potřeba

Pokud jste se rozhodli předat automobil k likvidaci, připravte se na to, že musíte dodržet základní pravidla a předložit potřebné doklady. V první řadě je nutné ukázat doklad totožnosti, tedy občanský průkaz či cestovní pas. Pokud autovrak na autovrakoviště nepředává sám majitel, je třeba přiložit i plnou moc. Došlo-li k úmrtí vlastníka či provozovatele, je nutné předložit rozhodnutí v dědickém řízení. Nezapomeňte ani na originál velkého technického průkazu.

Podmínky k zajištění likvidace vozidel se nepatrně liší u právnických osob. Podrobné informace o podmínkách a dalších službách kovošrotu a autovrakoviště naleznete na internetových stránkách společnosti Ferrum s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://ferrum-mb.cz/

Vydáno 13.02.2016
998 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL
Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. ...

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další
Hutní materiál, ocelové rošty, ale i kovošrot a likvidace autovraků. To je jen malá část činností, kterými se zabývá společnost FERRUM s.r.o. Kromě toho mezi naše služby patří pálení trubek a plechů laserem i plazmou, výroba sítí do betonu a v neposlední řadě také zámečnictví a mnohé další.

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta
Podlahové rošty jsou pro svou univerzálnost, jednoduchost, stabilnost i pevnost velmi oblíbeným konstrukčním řešením pro použití na úniková schodiště, lávky, jako kryty odtokových žlabů, montážních jam atp. Často jsou tyto rošty důležitým funkčním prvkem u průmyslových staveb, např. v chemických ...

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně
Prodej hutního materiálu, výroba ocelových roštů, zámečnická výroba, pálení trubek a plechů plazmou či laserem nebo ohýbání betonářské oceli? To i mnohem více patří do nabídky společnosti FERRUM. Chcete i vy poznat naši firmu detailněji, prohlédnout si naše výrobky nebo se na něco zeptat? Již brzy ...

Ferrum - kovovýroba od A do Z

Ferrum - kovovýroba od A do Z
Už více než dvacet let společnost Ferrum poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování ...

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách
Společnost Ferrum je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své ...
PODSTRÁNKY

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu
Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů
Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot
Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FERRUM s.r.o. Hutní materiály
WEBOVÁ STRÁNKA
FERRUM s.r.o.
ferrum-mb.cz
Adresa

Adresa

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2 676 02

ferrum@ferrum-mb.cz
+420 568 404 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha