S kódovými zámky získáte kvalitní zabezpečení s jednoduchou obsluhou

Potřebujete inteligentní řešení zabezpečení skříněk, poštovních schránek, kufrů, popelnic nebo kancelářského nábytku? Spolehněte se na moderní způsob bez použití klíčů. Kódové zámky zaručují nejlepší ochranu vašeho majetku a mají široké využití.


Výroba pod záštitou SUDHAUS GmbH

Společnost PLAMET s.r.o. byla založena již v roce 1992 jako montážní firma v oboru konfekce kabelů, montáže kabelových forem a zámků pro firmu Sudhaus. V současné době je výrobním závodem mateřské firmy SUDHAUS GmbH a zabývá se výrobou speciálních kódových zámků vhodných pro široké využití. Kromě kódových zámků jsou součástí výroby i díly pro automobilový průmysl, hustoměry na chladicí kapalinu, plastové a kovové součástky, kolečka na kufry a další produkty prvotřídní kvality. 

Inteligentní kódové zámky s širokým využitím

Zámky Combi-Code 1147 a 1157 jsou opatřeny libovolně nastavitelným číselným kódem, takže není potřeba žádných klíčů a obav o jejich ztrátu. Dají se jimi také nahradit i všechny dostupné cylindrové zámky, které je možné rozšířit o číselnou kombinaci. Lze je využít například jako zabezpečení skříněk, kufrů, volně přístupných popelnic nebo na kovové poštovní schránky s kódovým zámkem pro jednodušší manipulaci bez použití klíče. Podle účelu využití kódových zámků jsou dostupné horizontálně či vertikálně montovatelné zámky s různě nastavenou otáčecí hlavou.  

Combi-Code 1147

Tento typ kódového zámku je vhodný pro použití na plechové konstrukce v interiéru i exteriéru. Pláty a otočný knoflík jsou zhotoveny z polyamidu, umělohmotná číselná kolečka lze upravit za použití laseru. Velikosti a speciální tvary kódového zámku jsou upravovány podle požadavků klienta a způsobu využití. Combi-Code 1147 se běžně využívá na poštovní schránky, uzavíratelné krabice a nejrůznější skříňky.

Combi-Code 1157

Verze 1157 je zabudovatelná jak do plechových konstrukcí, tak i do umělé hmoty, skla či dřeva. Pláty a otočný knoflík jsou vyrobeny z polyamidu zpevněného skleněnými vlákny, stejně jako u Combi-Code 1147 lze číselná kolečka upravit laserem a také velikosti a tvary jsou variabilní. Tento typ má široké využití pro zabezpečení nábytku, vitrín, dveří a bran, transportních schránek a celé řady dalších předmětů.

Více informací o společnosti PLAMET s.r.o. naleznete na webových stránkách www.plamet.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.plamet.cz

Vydáno 18.06.2014
406 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLAMET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLAMET s.r.o.
www.plamet.cz
Adresa

Adresa

Velké Hydčice 52
Velké Hydčice 341 01

info@plamet.cz
+420 376 376 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha