Pánské obleky na míru vám ušijeme za 3 týdny

Většina mužů si na nákupy a sledování módních trendů příliš nepotrpí. Existuje však něco, co nesmí chybět v šatníku žádného muže bez ohledu na jeho věk či společenské postavení – oblek na míru. Oblek šitý na míru je totiž velmi univerzální kousek, který vám může sloužit desítky let. Kde oblek na míru sehnat za rozumné peníze? Pánské obleky na míru pro vás šije společnost LIPTEX ve městech Praha, Brno a Ostrava.

Pánské obleky na míru, LIPTEX TRADING s.r.o.

Trocha luxusu vás nezruinuje

Pánský oblek na míru vás nemusí stát jmění, stačí, když se obrátíte na správnou firmu. Ve společnosti LIPTEX šijeme pánské obleky na míru za velmi rozumné ceny. Vlastní a zcela originální oblek si u nás tak může nechat ušít skutečně každý. Chystáte se k maturitě, na dceřinu svatbu nebo pracovní pohovor? Nenechte se rozhodit špatně padnoucím oblekem z nekvalitního materiálu, my vám ušijeme oblek na míru vašemu životnímu stylu i postavě. Krátké kalhoty či nedopnuté sako? Podobné trapasy budou díky nám minulostí.


Pánské obleky na míru přesně dle vašeho vkusu

Chcete si i vy nechat ušít oblek na míru? Stačí, když navštívíte jednu z našich provozoven ve městech Praha, Brno nebo Ostrava. Zde vás důkladně přeměříme a zjistíme vše, co může při šití obleku na míru hrát roli. Jaká je vaše oblíbená barva? Jak často a kam oblek nosíte? Jaký střih vám nejlépe vyhovuje? To vše je pro nás důležité. Jedině když detailně poznáme váš životní styl a módní vkus, můžeme navrhnout a ušít oblek, který vás bude vystihovat a podtrhne vaši osobnost.

Při šití pánských obleků vycházíme z aktuálních trendů, nechceme vám ale nutit něco, v čem se nebudete cítit dobře jenom proto, že je to moderní. Naopak. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a vytvoříme mu originální oblek na míru jeho stylu.

Pánské obleky na míru


Obleky na míru z kvalitních materiálů

Ve společnosti LIPTEX klademe důraz na kvalitní materiály a precizní krejčovské zpracování. Pánské obleky vám tak vytvoříme do nejmenších detailů. Ať už tak chcete oblek s vyšitými monogramy, nebo máte speciální požadavky na použitou látku, my vám rádi vyhovíme. Myslíte si, že oblek na míru vyžaduje desítky měření a nudných zkoušek? Jste na omylu. Díky dlouholetým zkušenostem umíme perfektně odhadnout potřeby zákazníka už po první návštěvě. Pánské obleky tak ušijeme za 3 – 4 týdny, a to bez nutnosti průběžných zkoušek.

Investujte i vy do kvalitního obleku na míru a nebudete litovat. Oblek z naší dílny vám totiž vydrží desítky let bez ohledu na změny vaší postavy. Ve všech našich provozovnách, které najdete ve městech Praha, Brno a Ostrava vám totiž nabízíme bezplatné povolení kalhot či další dodatečné úpravy obleku. Pro více informací a přesné adresy jednotlivých provozoven navštivte naše webové stránky www.liptex.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.liptex.cz

Vydáno 16.02.2016
1162 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní pánské obleky i ručně šité obleky na míru od firmy Liptex Trading

Kvalitní pánské obleky i ručně šité obleky na míru od firmy Liptex Trading
Pánové, hledáte oblek, ve kterém uděláte dojem? Pánské obleky konfekčních velikostí nebo ručně šité obleky na míru té nejvyšší kvality seženete u firmy Liptex Trading. Obleky od této moravskoslezské společnosti jsou elegantní, vycházejí z posledních trendů a jejich hlavním úkolem je vylepšit vaši ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LIPTEX TRADING s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LIPTEX TRADING s.r.o.
www.liptex.cz
Adresa

Adresa

Liptaň 300
Liptáň 793 99

liptex@cbox.cz
+420 777 262 003


Najdete nás také zde:

ARES
captcha