Řeznictví JANUS, s. r. o.Kvalitní sádlo vyrábí a po celé republice rozváží Řeznictví Janus

Čisté škvařené sádlo, sádlo se škvarky, ale také škvarky a škvarkovou pomazánku vyrábí Řeznictví Janus, tradiční výrobce vepřového sádla. Sádlo rozvážíme po celé České republice a dodáváme jej velkoobchodům, velkoskladům i obchodním řetězcům, které sádlo prodávají pod svou značkou. Najdete nás také ve vlastní prodejně v Petřkovicích.

Řeznictví JANUS - maso, uzeniny, masné výrobky

Kvalitní škvařené sádlo a další výrobky

Pro zpracování používáme obzvlášť vybrané vepřové hřbetní sádlo. Škvaření provádíme ve velkokapacitních plynových kotlích při minimální teplotě 160 °C po dobu 3 až 5 hodin. Díky tomu je škvařené vepřové sádlo z našeho řeznictví vysoce kvalitní a škvarky vypečené dozlatova.

Základem naší nabídky je klasicky škvařené vepřové sádlo bez dalších přísad, které je vhodné k přímé konzumaci, kuchyňským úpravám i ke smažení pokrmů. Naše řeznictví dále vyrábí škvařené sádlo se škvarky, které je určeno k přímé spotřebě i různým kuchyňským úpravám. Kromě sádla nabízíme také škvarky a škvarkovou pomazánku.

Kvalitní škvařené sádlo


Nejen škvařené sádlo, ale i další pečené speciality na objednávku

Na základě objednávky pro vás připravíme také pečené speciality k osobnímu odběru v naší prodejně v Petřkovicích. Koupíte u nás pečené porcované kuře, kuřecí roládu s náplní z mletého vepřového masa nebo kuřecí steak. Nabízíme pečená šunková kolena nebo pečenou krůtu, kýtu, žebro z bůčku či pečené sele, dále uzenou grilovanou kýtu, vepřovou roládu nebo vepřové steaky.

V nabídce máme i obložené chlebíčky či obložené mísy, a to salámové, sýrové, míchané nebo zabíjačkové. Ze širokého sortimentu našeho řeznictví si vybere každý.

Nabídka pečených specialit
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.

Vydáno 17.11.2017Vydáno 16.02.2016
1184 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2019