VYDONA s.r.o.Standardní i speciální zakázkové dřevoobráběcí nástroje vyrábí Vydona

Potřebujete kvalitní dřevoobráběcí nástroje vyrobené přesně podle vašeho přání? Společnost Vydona má pro vás řešení. Už více než patnáct let vyrábíme, prodáváme a servisujeme dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, plast a kov. Nabízíme standardní nástroje, ale také individuální řešení podle konkrétních potřeb zákazníků. Poskytujeme také služby jako ošetření, úpravy a repase nástrojů.

kovoobráběcí nástroje

Standardní i speciální nejen kovoobráběcí nástroje

Vyrábíme nejrůznější dřevoobráběcí nástroje. Používáme k tomu nejkvalitnější materiály a nejmodernější výrobní technologie, které zaručují vysokou přesnost a kvalitu našich nástrojů. V naší nabídce naleznete nože a polotovary ze slinutého karbidu, a to výměnné nože, předřezávače, drážkovací, srážecí a zaoblovací nože a mnoho dalšího. Nabízíme také dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje s pájenými břity z polykrystalického diamantu.


Nástroje pro modelárny či výrobní linky

Kromě standardních nástrojů vyrobíme na zakázku také speciální nástroje a nástrojové systémy podle konkrétních potřeb zákazníka. Každý zakázkový nástroj řešíme individuálně se zákazníkem s ohledem na konkrétní použití. Na zakázku vytvoříme také nástroje pro modelárny nebo pro výrobní linky tesařských konstrukcí.

Velký výběr dřevoobráběcích a kovoobráběcích nástrojů


Ošetření a servis nástrojů

Kromě výroby nástrojů zajišťujeme také jejich servis, ošetření a úpravy. Provádíme vybrušování profilových nožů, seřizování a vyvažování nástrojů a nástrojových sad, kooperace na CNC obráběcích strojích, 3D měření, soustružení a frézování slitin titanu. Postaráme se o servis a ošetření dřevoobráběcích a kovoobráběcích nástrojů.

Poskytujeme také profesionální poradenství na základě dlouhodobých zkušeností v oboru.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu

Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu

Všechny věci kolem nás musí nejdříve někdo vyrobit. Plastová okna, skluzavky na dětských hřištích nebo třeba auta. Žádný z materiálů, který nás obklopuje, se neobjeví sám od sebe. Stojí za ním práce lidí z různých firem. Tyto společnosti se zabývají obráběním nejrůznějších materiálů, díky čemuž se vytváří výrobky, které slouží k našemu potěšení či užitku. Ale aby ve firmách mohly všechny tyto produkty vznikat, musí jejich zaměstnanci pracovat s vhodnými nástroji, které jim celý proces usnadní. Pokud chcete i vy zefektivnit služby a vyrábět kvalitní zboží, společnost Vydona poskytuje výrobu, prodej, ale také servis nástrojů pro různé typy materiálů. A to ať už se jedná o nástroje na dřevo, plast nebo kov.

Vydáno 13.05.2015Vydáno 17.02.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018