Sanace včetně mykologického posouzení objednávejte u SANAKO

Se škůdci je třeba bojovat, a to prostřednictvím sanace. Sanační práce pomohou každému proti houbám, plísním, ale i hmyzu. Důležitou součástí tohoto procesu je i následné mykologické posouzení, díky kterému identifikujeme bezpečně všechny škůdce. Každou stavbu je třeba efektivně chránit, proto nabízíme i ochranné nátěry proti graffiti.

ochrana staveb před biotickými škůdci

Sanační práce vás zbaví škůdců

Sanace jde bez problémů provádět u různých typů budov. Zajistíme je u dřevěných i zděných konstrukcí, v historických objektech i veřejných budovách. Nevynecháváme ani průmyslové nebo zemědělské stavby. Na provedené sanace od nás samozřejmě dostanete certifikát, a to se zárukou tři až deset let. Ta se odvíjí od toho, jaký druh technologií zrovna ve vašem případě použijeme.

Nepodceňujte škůdce, objednejte ji sanace včas!


Mykologické posouzení v laboratoři

Mykologické posouzení nám pomůže identifikovat případné škůdce, kteří vás obtěžují. Vzorky buďto sami odebereme, nebo nám je můžete zaslat. Pomocí kultivačního prokázání rozpoznáme veškeré druhy plísní, dřevokazných hub i dřevokazného hmyzu. Mykologické posouzení probíhá ve specializované laboratoři, kde provádíme makroskopické i mikroskopické stanovení poškození vašeho dřeva nebo zdiva. Na základě toho pak zvolíme další vhodný postup a opatření.


Nátěry proti graffiti ochrání spolehlivě vaši fasádu

V některých oblastech mohou lidem dělat problém graffiti, od toho jsme tu ale my, abychom vám od nich pomohli. Nabízíme ochranné nátěry proti graffiti, které můžeme na nést na nové i staré fasády, na vnitřní i vnější obklady, na betonové konstrukce, v dopravních prostředcích apod. Jako další služby nabízíme sanace vlhkého zdiva, odvlhčování domů, izolace zdiva, dezinfekci i zajištění protipožární ochrany.

Mykologické posouzení včetně expertní zprávyVydáno 17.02.2016
79 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mikrovlnná sanace – zlikvidujte škůdce ve svém domě jednou provždy

Mikrovlnná sanace – zlikvidujte škůdce ve svém domě jednou provždy
Lidé si myslí, že se jich to nikdy týkat nebude. O čem je řeč? Řeč je o škůdcích, kteří si mohou najít své útočiště prakticky kdykoliv. Pokud jste i vy narazili ve svém objektu na nějaký škodlivý organismus, který snižuje hodnotu vašeho majetku, tak se s tímto problémem neváhejte svěřit odborníkům ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SANAKO.cz, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SANAKO.cz, s.r.o.
www.sanako.cz
Adresa

Adresa

Chodská 1393
Praha 2 120 00

info@sanako.cz
+420 720 467 016


Najdete nás také zde:

ARES
captcha